kde nak├║pi┼ą?

od 114,99

─Żahk├í invertorov├í zv├íra─Źka vhodn├í pre pr├íce okolo domu alebo v diel┼łach. Aby bola pr├íca e┼íte jednoduch┼íia, je invertor vybaven├Ż funkciami Auto Hot-┼ítart pre jednoduch┼íie zap├ílenie obl├║ka a Anti-stick pre zn├ş┼żenie rizika prilepenie elektr├│dy. S pohodln├Żm dr┼żadlom a hmotnos┼ąou iba 3,4 kg zv├íra─Źku ─żahko prenesiete kamko─żvek. Pomocou potenciometra je mo┼żn├ę nastavi┼ą zv├írac├ş pr├║d od 20 do 140 A, zv├íracie nap├Ątie je 25,6 V, nap├Ątie napr├ízdno je 20 V. Nap├íjanie je zo ┼ítandardnej elektrickej siete 230V /...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 1824 - Zv├íra─Źka invertorov├í 20-140 A, priemer elektr├│d 1-4 mm 
na sklade 114,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 1824 - ponuka obchodu

Parametre produktu Hecht 1824

─Żahk├í invertorov├í zv├íra─Źka vhodn├í pre pr├íce okolo domu alebo v diel┼łach. Aby bola pr├íca e┼íte jednoduch┼íia, je invertor vybaven├Ż funkciami Auto Hot-┼ítart pre jednoduch┼íie zap├ílenie obl├║ka a Anti-stick pre zn├ş┼żenie rizika prilepenie elektr├│dy.
S pohodln├Żm dr┼żadlom a hmotnos┼ąou iba 3,4 kg zv├íra─Źku ─żahko prenesiete kamko─żvek. Pomocou potenciometra je mo┼żn├ę nastavi┼ą zv├írac├ş pr├║d od 20 do 140 A, zv├íracie nap├Ątie je 25,6 V, nap├Ątie napr├ízdno je 20 V. Nap├íjanie je zo ┼ítandardnej elektrickej siete 230V / 50 Hz. Zv├íra─Źka je vybaven├í kontrolkami poruchy a prehriatiu, ochranou proti prep├Ątiu, podp├Ątiu, nadpr├║du, prehriatiu a automatickou kompenz├íciou proti kol├şsaniu sie┼ąov├ęho nap├Ątia. Priemer zv├írac├şch elektr├│d je 1 - 3,2 mm.
Nastaven├Ż zv├írac├ş pr├║d mus├ş by┼ą obmedzen├Ż vzh─żadom na maxim├ílne za┼ąa┼żenie siete alebo predl┼żovac├şch k├íblov, do ktor├Żch je pr├şstroj pripojen├Ż. Zv├írac├ş pr├║d je preto nutn├ę nastavi┼ą tak, aby pr├şkon pr├şstroje neprekro─Źil hodnotu isti─Źa elektrick├ęho rozvodu a z├írove┼ł neprekro─Źil maxim├ílne povolen├ę hodnoty v┼íetk├Żch s├║─Źas┼ąou siete, do ktorej je zariadenie pripojen├ę.
S├║─Źas┼ąou zv├íra─Źky je k├íbel so zemniacou svorkou a k├íbel s dr┼żiakom elektr├│d. Ochrann├Ż zv├írac├ş ┼ít├şt nie je s├║─Źas┼ąou dod├ívky, je nutn├ę ho samostatne dok├║pi┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zv├íra─Źsk├í technika