kde nak├║pi┼ą?

od 199,99

HECHT 150 je stroj, ktor├Ż vych├ídza z osved─Źenej kon┼ítrukcie profesion├ílneho krovinorezu HECHT 163 PROFI. Z├ísadn├Żm rozdielom je tak predov┼íetk├Żm pou┼żitie motora s ni┼ż┼í├şm v├Żkonom, ktor├Ż bol tu optimalizovan├Ż pre hobby pou┼żitie. Stroj je vybaven├Ż dokonal├Żm antivibra─Źn├Żm syst├ęmom, ktor├Ż tlm├ş pren├í┼íanie vibr├íci├ş od motora aj kosiaceho n├ístroja do rukov├Ąte a popruhu. To podstatne zni┼żuje ├║navu a z├írove┼ł zvy┼íuje komfort pri pr├íci. Mas├şvne riadidl├í s ergonomicky tvarovan├Żmi madlami skvele padn├║ do ruky...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 150 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - benz├şnov├Ż krovinorez 
10 dn├ş 199,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 150 - ponuka obchodu

Parametre produktu Hecht 150

HECHT 150 je stroj, ktor├Ż vych├ídza z osved─Źenej kon┼ítrukcie profesion├ílneho krovinorezu HECHT 163 PROFI. Z├ísadn├Żm rozdielom je tak predov┼íetk├Żm pou┼żitie motora s ni┼ż┼í├şm v├Żkonom, ktor├Ż bol tu optimalizovan├Ż pre hobby pou┼żitie.

Stroj je vybaven├Ż dokonal├Żm antivibra─Źn├Żm syst├ęmom, ktor├Ż tlm├ş pren├í┼íanie vibr├íci├ş od motora aj kosiaceho n├ístroja do rukov├Ąte a popruhu. To podstatne zni┼żuje ├║navu a z├írove┼ł zvy┼íuje komfort pri pr├íci. Mas├şvne riadidl├í s ergonomicky tvarovan├Żmi madlami skvele padn├║ do ruky a umo┼żnia presn├ę vedenie stroja v ter├ęne.

Dod├ívan├Ż je vr├ítane dvojramenn├ęho popruhu (vesty) s kvalitn├Żm mas├şvnym polstrovan├şm. Hmotnos┼ą stroja je tak pri spr├ívnom vyv├í┼żen├ş pren├í┼ían├í do popruhu, ruky nie s├║ za┼ąa┼żovan├ę a z├í┼ąa┼ż je v─Ćaka kvalitn├Żm popruhom rovnomerne rozlo┼żen├í. S├║─Źas┼ąou dod├ívky je kvalitn├Ż trojzub├Ż oce─żov├Ż n├┤┼ż, strunov├í hlava a z├íkladn├ę n├íradie pre v├Żmenu n├ístrojov.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

motor 2-taktn├Ż
hmotnos┼ą (kg) 10 (bez krytu a bez n├ístroja
obsah (cm3) 51,7
v├Żkon (kW/HP) 1,4 / 2,0 pri 10000 ot./min
delite─żn├í hriade─ż nie

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vy┼ż├şna─Źe a krovinorezy