kde nak├║pi┼ą?

od 849,01

├Üplne fam├│zna vstavan├í parn├í r├║ra s n├şzkymi prev├ídzkov├Żmi n├íkladmi a s d├┤myseln├Żmi funkciami je vyhotoven├í v nad─Źasovom antikorovom dizajne s pravideln├Żmi l├şniami a hranat├Żm dr┼żadlom. Pri ka┼żdom pou┼ż├şvan├ş tohto nov├ęho pomocn├şka budete ┼íetri┼ą nielen svoje peniaze, ale aj ┼żivotn├ę prostredie! Dokazuje to aj ┼íetrn├í energetick├í trieda A+. S parn├Żm ohrevom si ve─żmi ┼íetrne priprav├şte zdrav├ę, n├şzkotu─Źn├ę a chutn├ę pokrmy, a to vr├ítane zachovania drvivej v├Ą─Ź┼íiny v┼íetk├Żch vitam├şnov. Ihne─Ć po zapnut├ş r├║ry ch...

Electrolux EOB8757AOX - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux EOB8757AOX

├Üplne fam├│zna vstavan├í parn├í r├║ra s n├şzkymi prev├ídzkov├Żmi n├íkladmi a s d├┤myseln├Żmi funkciami je vyhotoven├í v nad─Źasovom antikorovom dizajne s pravideln├Żmi l├şniami a hranat├Żm dr┼żadlom. Pri ka┼żdom pou┼ż├şvan├ş tohto nov├ęho pomocn├şka budete ┼íetri┼ą nielen svoje peniaze, ale aj ┼żivotn├ę prostredie! Dokazuje to aj ┼íetrn├í energetick├í trieda A+. S parn├Żm ohrevom si ve─żmi ┼íetrne priprav├şte zdrav├ę, n├şzkotu─Źn├ę a chutn├ę pokrmy, a to vr├ítane zachovania drvivej v├Ą─Ź┼íiny v┼íetk├Żch vitam├şnov. Ihne─Ć po zapnut├ş r├║ry chladiaci ventil├ítor zabezpe─Źuje cirkul├íciu vzduchu medzi sklami dver├ş, aby nedo┼ílo k pop├íleniu sa pri kontakte so sklom. V┼íetky ┼ítyri skl├í dver├ş s├║ bez jedinej vy─Źnievaj├║cej skrutky, tak┼że ich mo┼żno ─żahko vybra┼ą a ─żahko vy─Źisti┼ą ─Źi nale┼íti┼ą. Spolo─Źne so ┼ípeci├ílnou ├║pravou proti odtla─Źkom v├Żrobcovia docielili, ┼że r├║ra Electrolux bude vyzera┼ą v┼żdy ako nov├í.

Jeden z mnoh├Żch komfortn├Żch prvkov je napr├şklad syst├ęm pomal├ęho dovierania dvierok bez hluku. ┼ápeci├ílne prichytenie dver├ş zaru─Źuje ve─żmi tich├ę a ┼íetrn├ę zatv├íranie dvierok r├║ry s tlmen├Żm dovieran├şm aj bez va┼íej asistencie. Sta─Ź├ş iba jemn├Ż dotyk. ─Äalej stoja za zmienku automatick├ę v├íhov├ę programy, ktor├ę po zadan├ş hmotnosti potrav├şn ├║plne automaticky vypo─Ź├ştaj├║ predpokladan├║ dobu pe─Źenia. V nastaven├ş objav├şte aj mo┼żnos┼ą "r├Żchleho zahriatia", ktor├ę (ako u┼ż n├ízov napoved├í) podstatne skracuje dobu rozohriatia. Vstavan├Ż ─Źistiaci program parou pom├íha odstr├íni┼ą aj tie najodolnej┼íie zvy┼íky jedla vn├║tri, a to ├║plne bez n├ímahy. R├║ra dokonca sama upozorn├ş, ke─Ć je potrebn├ę tento program zapn├║┼ą.

Predov┼íetk├Żm v─Ćaka extra ve─żk├ęmu ventil├ítoru a ┼ípeci├ílnej technol├│gii cirkul├ície vzduchu sa bud├║ va┼íe jedl├í pripravova┼ą rovnomerne. R├║ra pon├║ka mo┼żnos┼ą pe─Źenia a┼ż na troch ├║rovniach naraz. Tento d├┤myseln├Ż syst├ęm ohrevu v├Żrobca pomenoval UltraFan Plus. ─Äal┼íou nespornou v├Żhodou je pe─Źenie s termosondou. Funguje jednoducho. Sta─Ź├ş ju zapichn├║┼ą do pe─Źen├ęho pokrmu, zvoli┼ą si ├║rove┼ł prepe─Źenia a r├║ra sa vypne, ke─Ć je jedlo hotov├ę. T├íto technol├│gia je ako stvoren├í na pohodln├ę kysnutie cesta alebo udr┼żiavanie teploty pokrmu. Z├írove┼ł si t├Żm aj ustr├í┼żite, aby pr├ęmiov├ę m├Ąso nebolo nedope─Źen├ę, vysu┼íen├ę alebo naopak prip├ílen├ę.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vstavan├ę r├║ry