... Zubná kefka ETA Sonetic 5707 90000 biely

Zubná kefka ETA Sonetic 5707 90000 biely

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 149,00

D├┤kladn├í starostlivos┼ą o zdravie ├║stnej dutiny je z├íkladn├Żm predpokladom spokojn├ęho a kr├ísneho ├║smevu. Sonick├í zubn├í kefka ETA Sonetic 570790000 v├ím poskytne ┼íetrn├║, ale ├║─Źinn├║ starostlivos┼ą pomocou inovat├şvnej sonickej technol├│gie MOVE+, ktor├í zuby a ─Ćasn├í ─Źist├ş r├Żchlos┼ąou a┼ż 40 000 pohybov za min├║tu. Svojou efektivitou a intenzitou kmitov tak prekon├í manu├ílne ─Źistenie be┼żnou kefkou a ako bonus pon├║kne maxim├ílne pohodlie. Unik├ítna technol├│gia microBUBBLES navy┼íe ├║─Źinne ─Źist├ş aj ne─Źistoty v med...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Zubn├í kefka ETA Sonetic 5707 90000 biely 
info v obchode 149,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Zubná kefka ETA Sonetic 5707 90000 biely - ponuka obchodu

Parametre produktu Zubná kefka ETA Sonetic 5707 90000 biely

D├┤kladn├í starostlivos┼ą o zdravie ├║stnej dutiny je z├íkladn├Żm predpokladom spokojn├ęho a kr├ísneho ├║smevu. Sonick├í zubn├í kefka ETA Sonetic 570790000 v├ím poskytne ┼íetrn├║, ale ├║─Źinn├║ starostlivos┼ą pomocou inovat├şvnej sonickej technol├│gie MOVE+, ktor├í zuby a ─Ćasn├í ─Źist├ş r├Żchlos┼ąou a┼ż 40 000 pohybov za min├║tu. Svojou efektivitou a intenzitou kmitov tak prekon├í manu├ílne ─Źistenie be┼żnou kefkou a ako bonus pon├║kne maxim├ílne pohodlie.

Unik├ítna technol├│gia microBUBBLES navy┼íe ├║─Źinne ─Źist├ş aj ne─Źistoty v medzizubnom priestore, kde be┼żn├í kefka spravidla dosiahne iba ┼ąa┼żko. Kefka ETA Sonetic je pritom navrhnut├í tie┼ż pre starostlivos┼ą o citliv├ę zuby a ─Ćasn├í n├íchyln├ę ku krv├ícaniu ÔÇô tie naopak pom├íha posil┼łova┼ą a udr┼żova┼ą ich zdrav├ę.

Praktick├Ż nab├şjac├ş poh├ír

S├║─Źas┼ąou kefky ETA Sonetic 570790000 je tie┼ż praktick├Ż nab├şjac├ş poh├ír, ktor├Ż sl├║┼żi nielen na odlo┼żenie kefky, ale aj k induk─Źn├ęmu nab├şjaniu. To je v─Ćaka vodotesn├ęmu povrchu kefky a stojan─Źeka pod poh├írom nielen pohodln├ę, ale tie┼ż bezpe─Źn├ę. S poh├írom navy┼íe kefka z├şskava na elegancii, a tak sa premen├ş v decentn├Ż dizajnov├Ż prvok, na ktor├Ż je v k├║pe─żni rados┼ą pozrie┼ą.

Nab├şjanie a prev├ídzka s├║ sprev├ídzan├ę svetelnou signaliz├íciou. Kvalitn├Ż akumul├ítor (3,7 V, Li-ion) sa navy┼íe postar├í o ve─żmi dlh├║ v├Żdr┼ż.

O─Źista do─Źista

Aby v├ím bola pravideln├í ├║stna hygiena ─Źo najpr├şjemnej┼íia, m├┤┼żete si vybra┼ą hne─Ć zo ┼ítyroch re┼żimov ─Źistenia:

intenz├şvny
┼íetrn├ę
bielenie
mas├í┼ż pre lep┼íie prekrvenie ─Ćasien
Efekt├şvnu a d├┤kladn├║ o─Źistu v├ím u─żah─Ź├ş tie┼ż chytr├Ż ─Źasova─Ź. Ten je nastaven├Ż na dobu dvoch min├║t, ─Źo je optim├ílna doba, ktor├║ by ste mali pod─ża odborn├şkov str├ívi┼ą ─Źisten├şm zubov. Ka┼żd├Żch 30 sek├║nd v├ís navy┼íe ─Źasova─Ź upozorn├ş, ┼że je ─Źas prejs┼ą k ─Ćal┼íej ─Źasti ├║stnej dutiny, a tak prispieva k rovnomernej starostlivosti o v┼íetky zuby a z├íkutia.

Pr├şslu┼íenstvo

Spolu s kefkou dostanete tri n├íhradn├ę hlavice, nab├şjac├ş stojan s poh├írom, praktick├ę cestovn├ę puzdro a hygienick├║ krytku kefky. V┼íetky hlavice s├║ navy┼íe opatren├ę hygienickou krytkou.

─Äal┼íie hlavice m├┤┼żete kedyko─żvek dok├║pi┼ą a ve─żmi jednoducho vymeni┼ą.

Pred─║┼żen├í z├íruka

ETA na tento produkt navy┼íe poskytuje bezplatn├║ pred─║┼żen├║ z├íruku 3 roky na akumul├ítor. Pred─║┼żen├║ z├íruku si registrujte TU.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ├Üstna hygiena