... Zubn├í kefka ETA Sonetic 0710 90010 ru┼żov├Ż

Zubn├í kefka ETA Sonetic 0710 90010 ru┼żov├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 14,90

To prav├ę pre va┼íe zdrav├ę zuby ┬áRevolu─Źn├í technol├│gia v starostlivosti o dent├ílnu hygienu. Skvel├í pri prevencii i rastu nov├Żch z├║bkov. ┬áAj t├ş najmen┼í├ş potrebuj├║ starostliv├║ starostlivos┼ą, predov┼íetk├Żm preto, aby sa ich z├║bky spr├ívne vyv├şjali a vyr├ístli vo zdrav├Ż a siln├Ż chrup. ┬áETA SONETIC je vhodn├Ż variant pre ich spr├ívne ─Źistenie. Kefka odstra┼łuje zubn├Ż povlak a ─Źist├ş aj medzizubn├ę priestory lep┼íie, ne┼ż be┼żn├ę manu├ílne kefky. Pom├íha v prevencii proti zubn├ęmu kazu, zubn├ęmu kame┼łu alebo z├ípalu ─Ć...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Zubn├í kefka ETA Sonetic 0710 90010 ru┼żov├Ż 
na sklade 14,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Zubn├í kefka ETA Sonetic 0710 90010 ru┼żov├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Zubn├í kefka ETA Sonetic 0710 90010 ru┼żov├Ż

To prav├ę pre va┼íe zdrav├ę zuby
┬áRevolu─Źn├í technol├│gia v starostlivosti o dent├ílnu hygienu. Skvel├í pri prevencii i rastu nov├Żch z├║bkov.
┬áAj t├ş najmen┼í├ş potrebuj├║ starostliv├║ starostlivos┼ą, predov┼íetk├Żm preto, aby sa ich z├║bky spr├ívne vyv├şjali a vyr├ístli vo zdrav├Ż a siln├Ż chrup.
┬áETA SONETIC je vhodn├Ż variant pre ich spr├ívne ─Źistenie. Kefka odstra┼łuje zubn├Ż povlak a ─Źist├ş aj medzizubn├ę priestory lep┼íie, ne┼ż be┼żn├ę manu├ílne kefky. Pom├íha v prevencii proti zubn├ęmu kazu, zubn├ęmu kame┼łu alebo z├ípalu ─Ćasien. M├í dva re┼żimy ─Źistenia: intenz├şvne a ┼íetrn├ę ─Źistenie. Zdrav├ę ─Ćasn├í toti┼ż znamenaj├║ zdrav├Ż chrup.
 
┬á Chytr├í a efekt├şvna kefka
┬áIde o zubn├║ kefku vyvinut├║ ┼ípeci├ílne pre deti. Je ┼íetrn├í pri ─Źisten├ş zubov a ─Ćasien. V─Ćaka technol├│gii microBUBBLES a sonickej technol├│gii MOVE+ dok├í┼że ─Źisti┼ą zuby a┼ż 16 000 pohybmi za min├║tu a efekt├şvnej┼íie tak odstr├íni┼ą zubn├Ż povlak aj bakt├ęrie. M├í ve─żmi dlh├║ v├Żdr┼ż v z├ívislosti na type pou┼żitej bat├ęrie. Vydr┼ż├ş 3 - 7 mesiacov pri be┼żnom ka┼żdodennom pou┼żit├ş. ┼áikovn├Ż 2 min├║tov├Ż ─Źasova─Ź s 30 sekundov├Żmi intervalmi rovnomerne ─Źist├ş jednotliv├ę ─Źasti ├║stnej dutiny a signalizuje jednotliv├ę etapy ─Źistenie. Ide├ílne pre ka┼żdodenn├║ ├║stnu hygienu.
┬áA aby va┼íe deti ─Źistenie z├║bkov viac bavilo, je kefka farebne podsvieten├í.
 
┬á Kompletn├í v├Żbava
┬áV balen├ş n├íjdete dve zubn├ę kefky. Jedna pre deti vo veku 3-6 rokov a jedna pre deti vo veku 7-10 rokov. Kefky s├║ opatren├ę kvalitn├Żmi jemn├Żmi DuPont ┼ítetinami pre citliv├Ż detsk├Ż chrup a ─Ćasn├í. Rukov├Ą┼ą je ergonomicky tvarovan├í tak, aby sa de┼ąom pohodlne dr┼żala a nevyklouz├ívala z dlane. Cel├Ż v├Żrobok je vodotesn├Ż, tak┼że ho pokojne m├┤┼żu namo─Źi┼ą. Kefka funguje na 1 ks bat├ęrie AAA, ktor├í je s├║─Źas┼ąou balenia.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ├Üstna hygiena