... Zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 biely

Zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 biely

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 44,90

Doprajte svojim zubom t├║ najlep┼íiu starostlivos┼ą ┬áRevolu─Źn├í technol├│gia v starostlivosti o dent├ílnu hygienu. Skvel├í pri prevencii i rie┼íen├ş stomatologick├Żch ┼ąa┼żkost├ş. ┬áAk m├íte citliv├ę zuby a h─żad├íte vhodn├║ variantu pre ich ─Źistenie, tak pr├íve kefka ETA SONETIC je ta prav├í. Kefka odstra┼łuje zubn├Ż povlak a ─Źist├ş aj medzizubn├ę priestory lep┼íie, ne┼ż be┼żn├ę manu├ílne kefky. Pom├íha v prevencii proti zubn├ęmu kazu, zubn├ęmu kame┼łu, krv├ícavosti ─Ćasien, z├ípalu ─Ćasien, z├ípachu z ├║st a paradent├│ze. M├í tri re...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Zubn├í kefka ETA Sonetic 0707 90000 biely 
na sklade 44,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 biely - ponuka obchodu

Parametre produktu Zubná kefka ETA Sonetic 0707 90000 biely

Doprajte svojim zubom t├║ najlep┼íiu starostlivos┼ą
┬áRevolu─Źn├í technol├│gia v starostlivosti o dent├ílnu hygienu. Skvel├í pri prevencii i rie┼íen├ş stomatologick├Żch ┼ąa┼żkost├ş.
┬áAk m├íte citliv├ę zuby a h─żad├íte vhodn├║ variantu pre ich ─Źistenie, tak pr├íve kefka ETA SONETIC je ta prav├í. Kefka odstra┼łuje zubn├Ż povlak a ─Źist├ş aj medzizubn├ę priestory lep┼íie, ne┼ż be┼żn├ę manu├ílne kefky. Pom├íha v prevencii proti zubn├ęmu kazu, zubn├ęmu kame┼łu, krv├ícavosti ─Ćasien, z├ípalu ─Ćasien, z├ípachu z ├║st a paradent├│ze. M├í tri re┼żimy ─Źistenia: intenz├şvne a ┼íetrn├ę ─Źistenie a mas├í┼żny re┼żim pre lep┼íie prekrvenie ─Ćasien. Zdrav├ę ─Ćasn├í toti┼ż znamenaj├║ zdrav├Ż chrup. Hlavica kefky je ┼ípeci├ílne navrhnut├í tak, aby presne kop├şrovala tvar zubov a l├şniu ─Ćasien. Perfektne tak odstr├íni v┼íetky ne─Źistoty.
 
┬á Chytr├í a efekt├şvna kefka
┬áZubn├í kefka je ┼íetrn├í pri ─Źisten├ş zubov a ─Ćasien, v─Ćaka technol├│gii microBUBBLES a sonickej technol├│gii MOVE+ kedy dok├í┼że ─Źisti┼ą zuby a┼ż 31 000 pohybmi za min├║tu a efekt├şvnej┼íie tak odstr├íni┼ą zubn├Ż povlak aj bakt├ęrie. M├í ve─żmi dlh├║ v├Żdr┼ż nabitia v─Ćaka Li-ion akumul├ítoru 3,7 V. ┼áikovn├Ż 2 min├║tov├Ż ─Źasova─Ź s 30 sekundov├Żmi intervalmi rovnomerne ─Źist├ş jednotliv├ę ─Źasti ├║stnej dutiny. Ide├ílne pre ka┼żdodenn├║ ├║stnu hygienu, pre ─Źistenie implant├ítov, fixn├Żch stroj─Źekov, most├şkov a koruniek. Kefky s├║ vodeodoln├ę a spadaj├║ do skupiny IPX7.
 
┬á Kompletn├í v├Żbava
┬áPre kompletn├ę a ├║─Źinn├ę ─Źistenie zubov n├íjdete v balen├ş dve hlavice kefky s farebn├Żm rozl├ş┼íen├şm a s kvalitn├Żmi ┼ítetinkami. Ku kefk├ím je aj nab├şjac├ş stojan s bezdr├┤tovou technol├│giou a odkladac├şm priestorom pre pr├şslu┼íenstvo. M├í tie┼ż sveteln├║ signaliz├íciu prev├ídzky a nab├şjanie.
┬áETA na tento produkt navy┼íe poskytuje pred─║┼żen├║ z├íruku 3 roky na akumul├ítor. Pred─║┼żen├║ z├íruku si registrujte TU .

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ├Üstna hygiena