Philips Sonicare ProResults HX6018/07

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 39,99

┼ápi─Źkov├Ż v├Żkon. Zaru─Źen├í kvalita. ┼átandardn├í ve─żkos┼ąNasadzovac├ş syst├ęmV┼íestrann├ę ─Źistenie Optimalizovan├Ż v├Żkon zubnej kefky Philips Sonicare Tento kefkov├Ż n├ístavec Philips Sonicare je vybaven├Ż ┼ítetinami s┬átvarovan├Żm profilom, ktor├ę sa prirodzenie prisp├┤sobia tvaru va┼íich zubov a┬ávy─Źistia aj ┼ąa┼żko dostupn├ę oblasti. Odstra┼łuje a┼ż 2-kr├ít viac povlaku ako ru─Źn├í zubn├í kefka Tento kefkov├Ż n├ístavec odstra┼łuje a┼ż 2-kr├ít viac povlaku ako ru─Źn├í zubn├í kefka Navrhnut├ę na pohyb s maxim├ílnymi sonick├Żmi vibr├íc...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips Sonicare ProResults HX6018/07 - Zubn├ę kefky n├íhradn├ę 
na sklade 39,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips Sonicare ProResults HX6018/07 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips Sonicare ProResults HX6018/07

┼ápi─Źkov├Ż v├Żkon. Zaru─Źen├í kvalita.
┼átandardn├í ve─żkos┼ąNasadzovac├ş syst├ęmV┼íestrann├ę ─Źistenie
Optimalizovan├Ż v├Żkon zubnej kefky Philips Sonicare Tento kefkov├Ż n├ístavec Philips Sonicare je vybaven├Ż ┼ítetinami s┬átvarovan├Żm profilom, ktor├ę sa prirodzenie prisp├┤sobia tvaru va┼íich zubov a┬ávy─Źistia aj ┼ąa┼żko dostupn├ę oblasti.
Odstra┼łuje a┼ż 2-kr├ít viac povlaku ako ru─Źn├í zubn├í kefka Tento kefkov├Ż n├ístavec odstra┼łuje a┼ż 2-kr├ít viac povlaku ako ru─Źn├í zubn├í kefka
Navrhnut├ę na pohyb s maxim├ílnymi sonick├Żmi vibr├íciami Kefkov├ę n├ístavce Philips Sonicare s├║ k─ż├║─Źov├Żm prvkom na┼íej z├íkladnej technol├│gie vysokofrekven─Źn├Żch pohybov kefky s┬áve─żk├Żm kmitan├şm, v─Ćaka ktor├ęmu kefka vykon├í viac ne┼ż 31┬á000 ─Źistiacich pohybov za min├║tu. Na┼ía bezkonkuren─Źn├í sonick├í technol├│gia plne prev├ídza v├Żkon z┬árukov├Ąte a┼ż na koniec kefkov├ęho n├ístavca. Sonick├ę vibr├ície vyt├íraj├║ dynamick├Ż pohyb kvapal├şn, pomocou ktor├ęho sa dostan├║ hlboko do medzizubn├Żch priestorov a pozd─║┼ż ─Ćasien, v─Ćaka ─Źomu pri ka┼żdom pou┼żit├ş dosiahnete d├┤kladn├ę, no jemn├ę vy─Źistenie.
Ur─Źen├ę pre ka┼żd├║ zubn├║ kefku Philips Sonicare so┬ásyst├ęmom click-on Tento kefkov├Ż n├ístavec m├┤┼żete jednoducho nasadi┼ą a┬ázlo┼żi┼ą z┬árukov├Ąte kefky. V├Żsledkom je bezpe─Źn├ę nasadenie a┬á─żahk├í ├║dr┼żba a┬á─Źistenie. N├ístavec je kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi rukov├Ą┼ąami zubn├Żch kefiek Philips Sonicare okrem modelov PowerUp Battery a┬áEssence.
S├║─Źas┼ą lep┼íej starostlivosti o ├║stnu dutinu Tak ako v┼íetky origin├ílne kefkov├ę n├ístavce Philips Sonicare je aj tento kefkov├Ż n├ístavec bezpe─Źn├Ż pre va┼íe zuby a ─Ćasn├í. Kvalita ka┼żd├ęho kefkov├ęho n├ístavca bola testovan├í, aby sa zaru─Źil jeho v├Żkon aj odolnos┼ą.
┼átetiny s pripomenut├şm zaru─Źia naj├║─Źinnej┼íie ─Źistenie Na prv├Ż poh─żad to mo┼żno nie je vidite─żn├ę, ale ┼ítetiny na kefke str├ícaj├║ svoju pevnos┼ą a po mesiacoch be┼żn├ęho pou┼ż├şvania sa postupne opotrebuj├║. Na┼íe modr├ę ┼ítetiny s pripomenut├şm vybledn├║ a zmenia sa na biele, ─Ź├şm indikuj├║, ┼że je najvy┼í┼í├ş ─Źas na v├Żmenu. Na dosiahnutie optim├ílnych v├Żsledkov vymie┼łajte svoj kefkov├Ż n├ístavec ka┼żd├ę tri mesiace.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ├Üstna hygiena