... ELMEX JUNIOR SYSTÉM zubná kefka 1 ks + zubná pasta 75 ml + ústna voda 400 ml, 1x1 set

ELMEX JUNIOR SYSTÉM zubná kefka 1 ks + zubná pasta 75 ml + ústna voda 400 ml, 1x1 set

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,55

ELMEX JUNIOR SYST├ëM Pre deti od 6-12 rokov: elmex® Junior s aminfluoridom zubn├í pasta - poskytuje zubom ide├ílnu ochranu pred zubn├Żm kazom, m├í pr├şjemn├║ chu┼ą, ktor├║ deti akceptuj├║, motivuje k pravidelnej dent├ílnej hygiene. elmex® CARIES PROTECTION ├║stna voda poskytuje dlhodob├║ ochranu pred zubn├Żm kazom, chr├íni zubn├║ sklovinu a podporuje jej remineraliz├íciu, umo┼ż┼łuje ├║─Źinn├║ ochranu na ┼ąa┼żko dostupn├Żch miestach. Vhodn├í pre deti s ortodontick├Żmi pom├┤ckami. Neobsahuje alkohol. elm...

ELMEX JUNIOR SYSTÉM zubná kefka 1 ks + zubná pasta 75 ml + ústna voda 400 ml, 1x1 set - ponuka obchodu

ELMEX JUNIOR SYST├ëM zubn├í kefka 1 ks + zubn├í pasta 75 ml + ├║stna voda 400 ml, 1x1 set 
na sklade 8,55 € Do e-shopu

Parametre produktu ELMEX JUNIOR SYSTÉM zubná kefka 1 ks + zubná pasta 75 ml + ústna voda 400 ml, 1x1 set

ELMEX JUNIOR SYSTÉM Pre deti od 6-12 rokov:

elmex® Junior s aminfluoridom zubn├í pasta - poskytuje zubom ide├ílnu ochranu pred zubn├Żm kazom, m├í pr├şjemn├║ chu┼ą, ktor├║ deti akceptuj├║, motivuje k pravidelnej dent├ílnej hygiene.
elmex® CARIES PROTECTION ├║stna voda poskytuje dlhodob├║ ochranu pred zubn├Żm kazom, chr├íni zubn├║ sklovinu a podporuje jej remineraliz├íciu, umo┼ż┼łuje ├║─Źinn├║ ochranu na ┼ąa┼żko dostupn├Żch miestach. Vhodn├í pre deti s ortodontick├Żmi pom├┤ckami. Neobsahuje alkohol.
elmex® Junior zubn├í kefka s m├Ąkk├Żmi a zaoblen├Żmi vl├íknami ─Źist├ş zuby d├┤kladne a jemne. V─Ćaka pred─║┼żen├Żm X vl├íknam d├┤kladne odstra┼łuje zubn├Ż povlak aj v medzizubn├Żch priestoroch. Mal├í hlava kefky u─żah─Źuje ─Źistenie ┼ąa┼żko dostupn├Żch nov├Żch stoli─Źiek.
Viac na adcc.sk

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ├Üstna hygiena