... WSM Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla 2 ks modré 5

WSM Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla 2 ks modré 5

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 12,00

Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla Vychadzkové palice sú štandardnou výbavou turistov a ľudí, ktorí radi chodia na výlety či prechádzky do prírody. Medzi ich výhody patrí schopnosť zabezpečiť počas chôdze stabilitu. Palice slúžia ako doplnková výbava pre pešiu turistiku a chôdzu. Poskytujú oporu pri pohybe v teréne, pomáhajú udržať rovnováhu a znižujú zaťaženie kĺbov spodnej časti tela. Palice sa zvyčajne držia pred telom takmer kolmo na zem, rukoväte majú väčšinou d...

WSM Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla 2 ks modré 5 - ponuka obchodu

Parametre produktu WSM Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla 2 ks modré 5

Sada vychádzkových palíc - 1 x s LED svetlom, 1 x bez svetla
Vychadzkové palice sú štandardnou výbavou turistov a ľudí, ktorí radi chodia na výlety či prechádzky do prírody. Medzi ich výhody patrí schopnosť zabezpečiť počas chôdze stabilitu. Palice slúžia ako doplnková výbava pre pešiu turistiku a chôdzu.
Poskytujú oporu pri pohybe v teréne, pomáhajú udržať rovnováhu a znižujú zaťaženie kĺbov spodnej časti tela. Palice sa zvyčajne držia pred telom takmer kolmo na zem, rukoväte majú väčšinou drážky na prsty a plochú vrchnú časť, čo je vhodné pre zostupy, majú slučkové pútko ako ochranu pred upustením palíc.

Špecifikácia:

dĺžka palice je nastaviteľná od 53 - 110 cm
1 palica obsahuje LED svetlo
1 palica bez svetla
hmotnosť palice 260 g
farba: modrá
Palice sú vybavené odpružením (antishock systém) - tým šetria Vaše kĺby a zaisťujú komfortný pohyb v teréne. Majú anatomicky tvarovanú rukoväť a nastaviteľné putko na rukoväti.
Balenie obsahuje:2 ks vychádzková palica

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Trecking