... P.R.C. Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D veľkosť M 126

P.R.C. Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D veľkosť M 126

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 45,90

Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D Jedinečný výrobok sa, ktorým už nikdy nebudete musieť báť skrehnutých končekov prstov, ktoré sú jednou z príčin nepríjemných nachladnutia, a ktoré dokážu otravovať naozaj dlhodobo. Zdroj infražiarenie navyše okrem tvorby tepla prináša aj ďalšie terapeutické funkcie. Vyhrievané rukavice GH-75D  prinášajú konečne pokoj a ruky v teple! Vlastnosti: Použitie FIR (tzv. Rýchle infračervené žiarenie) prináša ako funkciu zahrievania, tak i terapeutické funkcie. V...

P.R.C. Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D veľkosť M 126 - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D veľkosť M 126

Vyhrievacie rukavice s infra GH-75D
Jedinečný výrobok sa, ktorým už nikdy nebudete musieť báť skrehnutých končekov prstov, ktoré sú jednou z príčin nepríjemných nachladnutia, a ktoré dokážu otravovať naozaj dlhodobo. Zdroj infražiarenie navyše okrem tvorby tepla prináša aj ďalšie terapeutické funkcie. Vyhrievané rukavice GH-75D  prinášajú konečne pokoj a ruky v teple!

Vlastnosti:

Použitie FIR (tzv. Rýchle infračervené žiarenie) prináša ako funkciu zahrievania, tak i terapeutické funkcie.
Vysoká efektivita pri tvorbe tepla za nízkej spotreby energie.
Univerzálne veľkosti rukavíc sadnú každému.
Príjemný, elastický materiál (polypropylén).
Ultratenký a ľahký zdroj vyhrievania - na rukách ho takmer nepocítite.
Možnosť použitia ako samostatné rukavice, alebo ako vložka do vonkajších rukavíc.
Úplná bezpečnosť vďaka používaniu zdroja napájania o nízkom napätí 7,4 V. Nie je teda problém priameho kontaktu s ľudským telom.
Nastaviteľná teplota podľa požiadaviek používateľa vzhľadom k jeho aktuálnemu stavu prechladnutia a teplote vonkajšieho okolia.
Je možné napájanie Ni-Mh vstavanou batériou (dobíjanie cez adaptér - vo vnútornom prostredí)
Výdrž až 4 hodiny súvislej prevádzky pri používaní nabíjacích batérií - veľmi výhodné pre vonkajšie použitie.
Veľká rýchlosť tvorby tepla. Teplota rukavíc začne stúpať ihneď potom, ako sú pripojené k zdroju napájania.
Vysoká bezpečnosť a spoľahlivosť. Nehrozí vznik ohňa, skratu, explózie, prenabitia, vibrácie, prehriatie, atď.
Žiadne riziko ani pri použití za dažďa. Dlhá životnosť bez pamäťového efektu.
Aj po 500 nabitiach vstavanej batérie neklesne jej kapacita pod 80%.
Vyhrievané rukavice GH-75D (7-11) predstavujú praktický výrobok pre zahrievanie a udržiavanie teploty. Vďaka nízkonapäťovému zdroju napájania je možné ich široké použitie v chladných prostrediach ako zdroja tepla pre ruky, ktoré vďaka mnoho nervovým zakončeniam v končekoch prstov predstavujú jedny z najcitlivejších častí tela, čo sa týka prechladnutiu.
 
Možnosti použitia:

Osoby žijúce v chladných oblastiach.
Osoby vyznávajúci outdoorové aktivity, rybárčenie, fotografovanie, lyžovanie, sledovanie vonkajších športových zápasov a iné.
Osoby pracujúce vo vonkajšom prostredí za akejkoľvek teploty.
Migranta, alebo študenti. Staršie osoby, ich tela rýchlejšie prechladnú.
Diabetici a osoby so zlým krvným obehom, ktoré prechladnú veľmi rýchlo.
Ak funguje vyhrievanie rukavíc?
Vyhrievané rukavice GH-75D (7-11) sú konštruované tak, aby ich užívateľa zbavovali pocitu prechladnutia a skrehnutých prstov. V žiadnom prípade teda neočakávajte výrazné teplo - účelom rukavíc je ohriať, nie spáliť! Vyhrievané rukavice preto fungujú tak, že udržujú prirodzenú telesnú teplotu. Preto ak vonkajšia teplota nedovoľuje, aby krv prirodzene prúdila až do končekov prstov a teplo tam prinášala, zaisťujú teplo rukavice. Prevádzka vyhrievaných rukavíc
Vyhrievané rukavice GH-75D (7-11) sú napájané dvojicou akumulátorov, ktoré je možné dobíjať z bežnej elektrickej zásuvky pomocou priloženej nabíjačky.
Problém premrznutých rúk a nôh:
Problém premrznutých rúk a nôh sa všeobecne týka všetkých osôb, pričom vôbec nezáleží na ich veku. Môže mať podobu od miernych ťažkostí až po zásadné zdravotné komplikácie. Krajné medze chladných teplôt spôsobujú, že sú cievy zmrštené a jemne upchaté. To môže byť spôsobené zvýšeným tlakom tkaniva okolo ciev, čo má za následok nedostatočné prúdenie krvi do danej oblasti. Ruky aj nohy tak zmení svoju farbu, z ružovej do fialovej, oranžovej a modrej, alebo dokonca biele. Ak dôjde k ich opätovnému zahriatiu, navráti sa farba kože v opačnom poradí do prirodzenej ružovej. Často je však tento proces sprevádzaný nepríjemnou pulzujúce bolesťou, alebo brnením.
Čo je príčinou chladných rúk a nôh?
Mnoho ľudí má prechladnuté ruky, alebo nohy a jednoducho to nerieši. Pre niektoré z nich to však môže byť vážny problém, najmä ak je ich prechladnutiu naozaj enormný. Riešením je často nosenie rukavíc a silných ponožiek po celý rok, aj v teplom počasí, vnútri i vonku. Napriek tomu zostávajú ruky i nohy stále nepríjemne chladné. Existuje veľa príčin tohto stavu.
Niektoré z nich sú:

Slabý krvný obeh z dôvodu srdcového ochorenia.
Raynaudova choroba (Krvné cievy niektorých osôb sú veľmi citlivé na chlad a inklinujú k tomu, že prechádzajú do kŕčov.
To môže byť spôsobené hyperaktivitou ciev, poruchami spájajúcich tkanív, alebo emočným rozrušením. Tieto poruchy ovplyvňujú prietok krvi do prstov na rukách a nohách. Najčastejšie je tento problém pozorovaný u mladých žien. Končekmi prstov, potom prsty a často celé ruky, alebo nohy veľmi prechladnú a zbelejú. Stávajú sa skrehnutými a je veľmi ťažké s nimi hýbať.
V extrémnych prípadoch, keď je prísun krvi do týchto častí tela obmedzený po dlhšiu dobu, môže dôjsť k vzniku omrzlín a sneti. Omrzliny. Práca s vibračným zariadením (napríklad zbíjačka). Vedľajšie účinky niektorých liekov. Skrytá choroba spôsobujúca horší prietok krvi cievami kože. Veľmi náchylné sú k tomu ženy-fajčiarky.
Stres.
Technické parametre:

Vstupné napätie nabíjačky: AC 240 V / 60 Hz
Výstupné napätie nabíjačky: DC 8,4 V
Výstupný prúd nabíjačky: 1,2 A
Napätie batérie: DC 7,4 V / 1900 mAh
Výstupný výkon: max. 15 W
Obsah balenia:

polymérová batéria 2 ks
nabíjačka 1 ks
vyhrievané rukavice 1 pár
Upozornenie:
Pri rozpájanie káblov, nikdy neťahajte zástrčky priamo za kábel. Vždy uchopte prstami jednej ruky zástrčku, prstami druhej zásuvku a jemne obe časti od seba odpojte. Zabránite tým poškodeniu kábla, alebo zástrčky. Ak sa do prepojovacích častí dostane voda, ihneď prerušte používanie vyhrievania. Opätovné zapnutie vyhrievania je možné až vtedy, kedy budú prepojovacie časti perfektne suché. Nikdy neponárajte batérie do vody. Batérie udržujte v dostatočnej vzdialenosti od zdrojov extrémneho tepla, ako napríklad ohňa, alebo elektrických radiátorov či iných prístrojov produkujúcich teplo. Ak rukavice nepoužívate, uchovávajte ich na chladnom suchom mieste. Pokiaľ budú batérie počas používania rukavíc neočakávane horúce, budú mať podivný zápach, budú deformované, alebo zistíte akúkoľvek abnormalitu, prerušte ihneď ich používanie, alebo nabíjanie. Pokiaľ neboli rukavice používané dlhšie ako 30 dní, je nutné ich pred ich ďalším používaním úplne nabiť

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Trecking