P.R.C. Vyhrievacie ponožky veľkosť L 126

P.R.C. Vyhrievacie ponožky veľkosť L 126

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 26,90

Vyhrievacie ponožky Asi najčastejším bežným ochorením je prechladnutie alebo chrípka. Tieto ochorenia sa objavujú prakticky po celý rok a najčastejšie vznikajú následkom prechladnutiu. Najľahšie človek prechladne od nôh, preto je veľmi dôležité mať neustále nohy v suchu a teple. Od studených nôh sa pocit chladu rozširuje na celé telo, čo je veľmi nepríjemné. V takom prípade nepomôže dodatočné obliekanie rôznych svetrov, je potrebné začať nápravu práve u dolných končatín a zaistiť im dostatočné ...

P.R.C. Vyhrievacie ponožky veľkosť L 126 - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Vyhrievacie ponožky veľkosť L 126

Vyhrievacie ponožky
Asi najčastejším bežným ochorením je prechladnutie alebo chrípka. Tieto ochorenia sa objavujú prakticky po celý rok a najčastejšie vznikajú následkom prechladnutiu. Najľahšie človek prechladne od nôh, preto je veľmi dôležité mať neustále nohy v suchu a teple. Od studených nôh sa pocit chladu rozširuje na celé telo, čo je veľmi nepríjemné. V takom prípade nepomôže dodatočné obliekanie rôznych svetrov, je potrebné začať nápravu práve u dolných končatín a zaistiť im dostatočné prehriatie.

Na zabezpečenie stále suchých a teplých nôh boli vyvinuté tieto vyhrievané ponožky, ktoré sú skvelé ako prevencia proti prechladnutiu. Iste každý niekedy zažil pocit studených nôh, niektorí ľudia týmto problémom trpia neustále. Tento problém je spôsobený nedostatočným prekrvovaním dolných končatín. A práve k dostatočnému prekrveniu dolných končatín Vám napomôžu tieto výhrevné ponožky.

Základné informácie:

Špeciálne infračervené výhrevné vlákna
Odstraňuje pocit studených nôh
Zabraňuje omrzlinám
Príjemný mäkký a teplý materiál
Vhodné pre nosenie v zimnej obuvi
Tri stupne vyhrievania (nízky / stredný / vysoký)
Maximálna výhrevná teplota 35 ° C
Pre nohy do veľkosti č. 2
Napájanie vďaka tromi AA batériám (pre každú ponožku)
Výdrž batérií až 6 hodín
Tieto ponožky však využijú napríklad všetci tí, ktorí prevádzkujú akýkoľvek druh pohybovej aktivity počas zimných mesiacov. Ponožky sú len o niečo málo silnejší ako bežné ponožky, preto je možné ich bez problémov nosiť v zimných topánkach. Takto si môžete užívať všetkých aktivít, ako je korčuľovanie, lyžovanie, bežkovanie, turistika, bez toho aby vám bola zima na nohy. S týmito ponožkami Vám ani v najkrutejších mrazoch nehrozí veľmi nepríjemné a bolestivé omrzliny dolných končatín. Ponožky sú však tiež veľmi dobré pre starších ľudí, ktorí už majú horší krvný obeh a majú často problémy so studenými dolnými končatinami. Rovnako tak sú výhrevné ponožky vhodné pre všetky osoby, ktoré vykonávajú prácu vonku, ako sú napríklad policajti, vodiči a ďalšie.

Ponožky sú vyrobené z jemnej, mäkkej a na dotyk veľmi príjemnej čiernej látky nazývanej fleece. Fleece je moderný materiál, ktorý vyniká veľmi dobrou tepelnou izoláciou, čím zaisťuje udržiavanie telesnej teploty, a tiež je veľmi príjemný na nosenie. Vyhrievanie je zaistené špeciálnymi infračervenými vláknami, ktoré sú zašité v spodnej časti ponožky. Vďaka týmto špeciálnym vláknam nie je nijak obmedzené tvarovanie ponožky a ponožka sa presne prispôsobí podľa Vašej nohy. Infračervené žiarenie, ktoré je vyžarované IR vláknami má okrem funkcie vyhrievania tiež liečivé účinky tým, že dokáže prestúpiť pod kožu až do hĺbky 10cm a tam aktivuje bunky, čím zrýchľuje ich metabolizmus, čo má za následok zmierňovanie bolesti alebo rýchlejšie odbúravanie škodlivých látok.
Napájanie každej ponožky je zaistené tromi tužkovými AA batériami. Batérie sa vkladajú do špeciálneho boxu, ktorý sa vkladá do látkového batériového pásku. Tento pásik sa pomocou suchého zipsu pripína na nohu tesne nad členok. Batériový pásik je s ponožkou prepojený pružným káblom, ktorý možno v prípade potreby veľmi ľahko pripojiť alebo odpojiť. Pásik s batériami nie je nijako veľký, takže ho ľahko schováte pod nohavice. Maximálna výhrevná teplota je 35 ° C, čo je dostatočná teplota pre zaistenie dostatočného krvného obehu a prehriatie vašich nôh. Výdrž batérií je približne až 6 hodín podľa zvoleného stupňa vyhrievania.
Ovládanie výhrevných ponožiek je veľmi jednoduché. Na škatuľke pre batérie polohovateľný prepínač a kontrolná LED dióda. Zmenou pozície prepínače možno prepínať medzi režimami Vypnuté / Nízka teplota / Vysoká teplota. Každá teplota je signalizovaná inou farbou kontrolnej LED diódy.
Technické parametre:

veľkosť S: 19,5 cm (max. dĺžka plosky nohy až po pätu)
veľkosť M: 21,5 cm (max. dĺžka plosky nohy až po pätu)
napájanie: 2 x 3 x AA 1,5V batérie (pre každú ponožku)
materiál: Fleece stupňa vyhrievania: 1. stupeň
Vysoká teplota: výdrž až 2 hodiny. 2. stupeň
Nízka teplota: výdrž až 6 hodín
Upozornenie:
Ponožky je možné používať ako vo vnútri tak i vonku. Ponožky nepoužívajte na miestach s vysokou vlhkosťou, mohlo by dôjsť k elektrickému skratu a následnému úrazu elektrickým prúdom. Nesiahajte na prístroj, ak vám spadol do vody alebo došlo k jeho namočení. Najprv ho nechajte riadne vyschnúť. Pokiaľ je prístroj používaný deťmi, postihnutými osobami alebo v blízkosti týchto osôb, je nutné vždy zaistiť zodpovedný dozor. Tento prístroj nie je hračka. Preto nie je určený na hranie pre malé deti. Tento prístroj používajte len na účely, ktoré sú uvedené v tomto návode na použitie. Nevkladajte do vnútorných priestorov prístroja žiadne predmety. Nepoužívajte ponožky, ak sú mokré. Ponožky nepoužívajte, ak máte mokré ruky. Prístroj nesmú používať nesvojprávne osoby alebo osoby necitlivé na teplo.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Trecking