... P.R.C. Kruh hula hoop dvojitý s magnetom na cvičenie 1620g - priemer 110 cm 110 cm 12

P.R.C. Kruh hula hoop dvojitý s magnetom na cvičenie 1620g - priemer 110 cm 110 cm 12

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 25,90

Kruh HULA HOOP magnetický - priemer 110 cm, 1620 g Pamätáte si tieto kruhy, ktoré pred pár rokmi rodičia kupovali svojim deťom a tie mali z toho neskutočnú zábavu? V tejto dnešnej modernej dobe majú deti veľa rôznych hračiek, ale na kruhy sa akosi pozabudlo. Američania vymysleli nové fitnes cvičenie s týmito kruhmi, takzvaný hooping, ktorý sa vykonáva práve s týmito kruhmi HULA HOOP. Názov hula hoop pochádza z tanca hula, ktorý sa tancuje na havajských ostrovoch a pripomína krúženie. Toto f...

P.R.C. Kruh hula hoop dvojitý s magnetom na cvičenie 1620g - priemer 110 cm 110 cm 12 - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Kruh hula hoop dvojitý s magnetom na cvičenie 1620g - priemer 110 cm 110 cm 12

Kruh HULA HOOP magnetický - priemer 110 cm, 1620 g
Pamätáte si tieto kruhy, ktoré pred pár rokmi rodičia kupovali svojim deťom a tie mali z toho neskutočnú zábavu? V tejto dnešnej modernej dobe majú deti veľa rôznych hračiek, ale na kruhy sa akosi pozabudlo.

Američania vymysleli nové fitnes cvičenie s týmito kruhmi, takzvaný hooping, ktorý sa vykonáva práve s týmito kruhmi HULA HOOP. Názov hula hoop pochádza z tanca hula, ktorý sa tancuje na havajských ostrovoch a pripomína krúženie. Toto fitnes cvičenie s kruhmi Vám pomôže pri spaľovaní tukov z problémových partií. Cvičenie s HULA HOOP kruhom je zábava.
Základ je, aby ste krúžili kruhom okolo pásu. Niektorým to ide hneď veľmi jednoducho, iní sa to naopak nejakú dobu učia. Viete, koľko svalov Vám pri tomto fitnes cvičení pracuje? Až 30 svalov na Vašom tele!

Hooping Vám pomôže spáliť tuky na bruchu, zadku, bokoch, na rukách aj nohách. Pri intenzívnom cvičení spálite s HULA HOOP kruhom toľko kalórii, ako pri behu na bežiacom páse.Taktiež prospieva k zdraviu Vášho srdca a ciev. Je vhodný nielen pre fyzickú aktivitu, ale aj pre psychiku, pretože odbúrava stres a vďaka zábave pri cvičení sa vyplavujú hormóny šťastia.
Stačí, ak budete toto zábavné cvičenie praktizovať 10 minút denne! Nie je však vylúčené, že ho môžete praktizovať aj dlhšie.
Rozmery a váha:

priemer kruhu = 110 cm
1610g

Balenie obsahuje:

1 x magnetický kruh HULA HOOP

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Trecking