Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Vynikajúci Full HD televízor Panasonic TX-L32E5E s IPS LED panelom s uhlopriečkou 81 cm, špičkovou kvalitou obrazu a veľmi tenkým dizajnom. O skvelý zvukový zážitok sa starajú stereo reproduktory s výkonom 2 × 10 W, s podporou priestorového efektu. Televízor disponuje kombinovaným DVB-T/C tunerom, slotom CI, funkciou VIERA Image Viewer, vďaka ktorej si môžete prezerať fotografie alebo filmy z vašej SD karty alebo USB zariadenia a funkciou VIERA Link, ktorá umožňuje ovládať najrôznejšie zariadeni

Parametre produktu

Vynikajúci Full HD televízor Panasonic TX-L32E5E s IPS LED panelom s uhlopriečkou 81 cm, špičkovou kvalitou obrazu a veľmi tenkým dizajnom. O skvelý zvukový zážitok sa starajú stereo reproduktory s výkonom 2 × 10 W, s podporou priestorového efektu. Televízor disponuje kombinovaným DVB-T/C tunerom, slotom CI, funkciou VIERA Image Viewer, vďaka ktorej si môžete prezerať fotografie alebo filmy z vašej SD karty alebo USB zariadenia a funkciou VIERA Link, ktorá umožňuje ovládať najrôznejšie zariadenia jediným ovládačom. K dispozícii sú aj internetové služby VIERA Connect a viaceré funkcie šetrenia energie.
Hodnotenie produktu
1 hodnotenie zákazníkov

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Recenzie produktu

Tina

napísané pred 2 rokmi
100 %
Televízor sme kúpili pred pár dňami a zatiaľ sme spokojní, tak dúfam, že bude mať dlhú životnosť. Obraz je pekný, ostrý, v HD aj SD kvalite. Internetové aplikácie sú dostupné cez Viera Content a vďaka 4 HDMI vstupom je možné k TV pripojiť aj niekoľko ďalších zariadení. Čo sa týka počiatočných nastavení, tie sú veľmi dobré a rýchle aj vďaka dobrej štruktúre a orientácii v menu.
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie
Vlastnosti
Šírka76.4 cm
Výška47.3 cm
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory