... P.R.C. Nočná LED lampa s pohybovým senzorom L0605 ZD23

P.R.C. Nočná LED lampa s pohybovým senzorom L0605 ZD23

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 9,50

Nočná LED lampa s pohybovým senzorom Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie?  Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade tam, kde nie je možnosť sieťového pripojenia. Držiak svietidla je vybavený silnými magnetmi, pre prichytenie na akýkoľvek kovový povrch, a tiež otvory pre možnosť montáže do steny, kuchynskej linky a pod. Nastaviteľná dĺžka trvania ...

P.R.C. Nočná LED lampa s pohybovým senzorom L0605 ZD23 - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Nočná LED lampa s pohybovým senzorom L0605 ZD23

Nočná LED lampa s pohybovým senzorom
Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie? 
Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade tam, kde nie je možnosť sieťového pripojenia.

Držiak svietidla je vybavený silnými magnetmi, pre prichytenie na akýkoľvek kovový povrch, a tiež otvory pre možnosť montáže do steny, kuchynskej linky a pod.
Nastaviteľná dĺžka trvania svietenia (pri detekcii pohybu) na 20, 60 alebo 90 sekúnd. Regulovateľná intenzita jasu osvetlenia. PIR čidlo s uhlom detekcie 360 °.
Napájanie pomocou 4 batérií typu AAA (R3). 4 kvalitné alkalické batérie postačia pre cca 1 rok používania. Svietidlo disponuje indikátorom vybitej batérie.
Špecifikácia:

6 super svietivých LED diód
Intenzita LED sveta: 11000 - 13000 MCD
Napájanie: 4 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Rozmery: O 85 mm x 50 mm vodotesné
Nastavenie doby svietenia: 20, 60, 90 sekúnd (pri detekcii pohybu)
 Indikátor vybitej batérie
Obsah balenia:
1 x LED lampa s pohybovým senzorom

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Svietidlá a lampy