kde nak├║pi┼ą?

od 918,00

┼Żiadny pr├şstup pre tretie osobyJe v├í┼í pr├şstroj in┼ítalovan├Ż v spolo─Źnej miestnosti? Potom ho m├┤┼żete chr├íni┼ą pred pou┼żit├şm tret├şmi osobami, ke─Ć naprogramujete PIN k├│d. Ak je t├íto funkcia aktivovan├í, d├í sa pr├şstroj obsluhova┼ą a┼ż po zadan├ş naprogramovan├ęho PIN k├│du. Bez├║dr┼żbov├Ż v├Żmenn├şk teplaV su┼íi─Źk├ích s tepeln├Żm ─Źerpadlom od Miele je v├Żmenn├şk tepla chr├ínen├Ż efekt├şvnym filtra─Źn├Żm syst├ęmom a nemus├ş sa ─Źisti┼ą. Tak je zabezpe─Źen├ę, aby spotreba energie zostala kontinu├ílne n├şzka - po─Źas celej doby ┼żivot...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Miele TKB 350WP - Su┼íi─Źka 
na sklade 918,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Miele TKB 350WP - ponuka obchodu

Parametre produktu Miele TKB 350WP

┼Żiadny pr├şstup pre tretie osobyJe v├í┼í pr├şstroj in┼ítalovan├Ż v spolo─Źnej miestnosti? Potom ho m├┤┼żete chr├íni┼ą pred pou┼żit├şm tret├şmi osobami, ke─Ć naprogramujete PIN k├│d. Ak je t├íto funkcia aktivovan├í, d├í sa pr├şstroj obsluhova┼ą a┼ż po zadan├ş naprogramovan├ęho PIN k├│du.
Bez├║dr┼żbov├Ż v├Żmenn├şk teplaV su┼íi─Źk├ích s tepeln├Żm ─Źerpadlom od Miele je v├Żmenn├şk tepla chr├ínen├Ż efekt├şvnym filtra─Źn├Żm syst├ęmom a nemus├ş sa ─Źisti┼ą. Tak je zabezpe─Źen├ę, aby spotreba energie zostala kontinu├ílne n├şzka - po─Źas celej doby ┼żivotnosti pr├şstroja.
Indik├ítor ÔÇ×Vy─Źistite vzduchov├ę kan├ílyÔÇťIndik├ítor "Vy─Źisti┼ą vzduchov├ę kan├íly" poukazuje na vl├íkna alebo cudzie teles├í, nach├ídzaj├║ce sa vo vzduchov├Żch kan├íloch. Vl├íkna m├┤┼żu zn├ş┼żi┼ą pr├║denie vzduchu a t├Żm zv├Ż┼íi┼ą spotrebu energie pri su┼íen├ş. S ─Źist├Żmi sitkami a filtrami vl├íkien pracuje va┼ía su┼íi─Źka bielizne tak efekt├şvne ako v prv├Ż de┼ł.
Komfortn├Ż uhol plneniaDvierka Miele sa daj├║ otvori┼ą mimoriadne do┼íiroka. Spolu s ve─żk├Żm plniacim otvorom a ergonomick├Żm uhlom plnenia bubna je naplnenie a vypr├ízdnenie su┼íi─Źky Miele mimoriadne pohodln├ę. Tak m├íte zlep┼íen├Ż n├íh─żad do bubna a: ┼áetr├ş to v├í┼í chrb├ít.
Indik├ítor z├ísobn├şka na kondenz├ítLED-sign├íl alebo inform├ícia na displeji v├ím ozn├ími, kedy treba vypr├ízdni┼ą z├ísobn├şk kondenzovanej vody.
─îasov├í predvo─żba a ukazovate─ż zostatkov├ęho ─ŹasuS ─Źasovou predvo─żbou si m├┤┼żete ─żubovo─żne ur─Źi┼ą, kedy m├í za─Źa┼ą najbli┼ż┼í├ş su┼íiaci program. To je mimoriadne v├Żhodn├ę, keby ste chceli vyu┼ż├şva┼ą tarify no─Źn├ęho pr├║du alebo ke─Ć sa m├í program ─Źerstvo ukon─Źi┼ą, ke─Ć napr. pr├şdete domov z pr├íce. Spustenie programu m├┤┼żete naprogramova┼ą a┼ż do 24 hod├şn vopred. Navy┼íe sa cez displej dozviete, kedy sa aktu├ílny program ukon─Ź├ş.
Bzu─ŹiakKe─Ć je program su┼íenia ukon─Źen├Ż, bude v├ím to signalizovan├ę oznamovac├şm t├│nom. Tak va┼ía ─Źerstvo usu┼íen├í bielize┼ł nebude zbyto─Źne dlho v bubne.
Un├í┼íac├ş efektV─Ćaka jedine─Źnej vo┼ítinovej ┼ítrukt├║re sa bielize┼ł v rotuj├║com bubne vedie ─Ćalej smerom nahor. Tak zost├íva bielize┼ł dlh┼íie v pr├║de tepl├ęho vzduchu, rovnomernej┼íie sa vysu┼í├ş a je menej mechanicky nam├íhan├í.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Su┼íi─Źky