kde nak├║pi┼ą?

od 699,00

Tento model vyu┼ż├şva v├Żhody hybridn├ęho su┼íenie kombinuj├║ceho energeticky ├║sporn├ę tepeln├ę ─Źerpadlo s r├Żchlos┼ąou su┼íenia vykurovacieho telesa. V├Żsledkom je krat┼íia doba su┼íenia a z├írove┼ł maxim├ílna energetick├í trieda A+++. Su┼íi─Źka pritom pojme a┼ż 9 kg bielizne, ktor├ę z nej vyjde kr├ísne ─Źist├ę a pr├şjemn├ę na dotyk. V├Żrazn├║ z├ísluhu na tom m├í aj kondenz├ítor s automatick├Żm ─Źisten├şm. Ovl├ídanie spotrebi─Źa je rie┼íen├ę dotykovo cez LED panel a k dispoz├şcii m├íte celkovo 14 programov, medzi ktor├Żmi je aj progra...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Su┼íi─Źka bielizne LG RC91U2AV2W biela 
na sklade 699,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

LG RC91U2AV2W - ponuka obchodu

Parametre produktu LG RC91U2AV2W

Tento model vyu┼ż├şva v├Żhody hybridn├ęho su┼íenie kombinuj├║ceho energeticky ├║sporn├ę tepeln├ę ─Źerpadlo s r├Żchlos┼ąou su┼íenia vykurovacieho telesa. V├Żsledkom je krat┼íia doba su┼íenia a z├írove┼ł maxim├ílna energetick├í trieda A+++. Su┼íi─Źka pritom pojme a┼ż 9 kg bielizne, ktor├ę z nej vyjde kr├ísne ─Źist├ę a pr├şjemn├ę na dotyk. V├Żrazn├║ z├ísluhu na tom m├í aj kondenz├ítor s automatick├Żm ─Źisten├şm.

Ovl├ídanie spotrebi─Źa je rie┼íen├ę dotykovo cez LED panel a k dispoz├şcii m├íte celkovo 14 programov, medzi ktor├Żmi je aj program pre alergikov, ktor├Ż odstr├íni a┼ż 99,9 % bakt├ęri├ş. Su┼íi─Źka navy┼íe ukazuje, ┼że jednozna─Źne patr├ş do 21. storo─Źia, ke─Ć pon├║ka integrovan├║ Wi-Fi pre mo┼żnos┼ą vzdialen├ęho ovl├ídania aj inteligentn├║ diagnostiku pomocou mobiln├ęho telef├│nu. Samozrejmos┼ąou je potom v podan├ş tohto modelu modern├í senzorov├í v├Żbava, ktor├í neust├íle kontroluje podmienky vo vn├║tri bubna ÔÇô napr├şklad vlhkos┼ą ÔÇô a tomu prisp├┤sobuje parametre su┼íenia. Opomen├║┼ą nakoniec nesmieme ani vysok├║ spo─żahlivos┼ą vzh─żadom k nasadeniu invertorov├ęho motora a du├ílneho invertorov├ęho tepeln├ęho ─Źerpadla.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Kapacita prádla9 kg
Po─Źet programov14
Kapacita nádoby na kondenzát4.9 l
Odvod kondenzátuÁno
DisplejÁno
 
Funkcie
Osvetlenie bubnaÁno
Odlo┼żen├Ż ┼ítart├üno
Zvukov├Ż sign├íl├üno
Program na jemn├║ bielize┼ł├üno
Program na ─żahk├ę ┼żehlenie├üno
Program na vlnuÁno
Program do skrineÁno
 
V├Żkon
Hlu─Źnos┼ą62 dB
Spotreba energie pri su┼íen├ş1.44 kWh
 
Rozmery
V├Ż┼íka85 cm
┼á├şrka60 cm
H─║bka69 cm
Hmotnos┼ą56 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Su┼íi─Źky