... Sušička ovocia ETA Brisa 1302 90000 biela

Sušička ovocia ETA Brisa 1302 90000 biela

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 99,00

Výkonná, ale šetrná sušička ovocia, húb a ďalších potravín ETA Brisa vám uľahčí spracovanie letnej úrody zo záhradky, výrobu zdravých pochutín, bylinkových čajov a domácich koreniacich zmesí. Tradičné postupy v modernom kabáte Generáciami overený spôsob konzervácie potravín je vďaka sušičke ETA Brisa mnohonásobne jednoduchší a rýchlejší. Na prehľadnom LED displeji pohodlne nastavíte požadovanú teplotu (35–70 °C) a časovač (0,5–19,5 hodín), na vypršanie ktorého vás upozorní zvukový signál. Nasu...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Sušička ovocia ETA Brisa 1302 90000 biela 
info v obchode 99,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Sušička ovocia ETA Brisa 1302 90000 biela - ponuka obchodu

Parametre produktu Sušička ovocia ETA Brisa 1302 90000 biela

Výkonná, ale šetrná sušička ovocia, húb a ďalších potravín ETA Brisa vám uľahčí spracovanie letnej úrody zo záhradky, výrobu zdravých pochutín, bylinkových čajov a domácich koreniacich zmesí.

Tradičné postupy v modernom kabáte
Generáciami overený spôsob konzervácie potravín je vďaka sušičke ETA Brisa mnohonásobne jednoduchší a rýchlejší. Na prehľadnom LED displeji pohodlne nastavíte požadovanú teplotu (35–70 °C) a časovač (0,5–19,5 hodín), na vypršanie ktorého vás upozorní zvukový signál.

Nasuší ovocie, mäso a bylinky
Okrem ovocia, zeleniny a húb je sušička ETA Brisa vhodná tiež na sušenie mäsa (domáce „jerky“) a rýb. O optimálne podmienky na sušenie byliniek sa potom postará špeciálne sušiace sito na bylinky s jemnejšou štruktúrou.

Prispôsobí sa množstvu surovín
Súčasťou balenia je 5 sušiacich sít s priemerom 32 cm, ktoré dohromady tvoria veľkú aktívnu sušiacu plochu (0,34 m2). Táto kapacita však nie je nijak limitujúca. Jednoducho si zvoľte, či zaplníte všetky sitá, alebo ich využijete menej. Pokiaľ by vám naopak ponúkaná plocha nestačila, ďalšie sitá môžete dokúpiť – ich maximálny počet je až 10.

Bez obáv a hluku
Moderná sušička ETA Brisa je opatrená ochranou proti prehriatiu a protišmykovými nožičkami pre lepšiu stabilitu na pracovnej ploche. Zostavenie všetkých komponentov je veľmi jednoduché, ovládanie intuitívne a údržba jednoduchá. Čerešničkou na torte je tichá prevádzka, ktorá vám po náročnom hubárčení či záhradkárčení dopraje zaslúžený odpočinok.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Sušičky potravín