... Klarstein Fruit Jerky 9 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Sušička ovocia

Klarstein Fruit Jerky 9 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Sušička ovocia

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 159,00

Konzervujte zdravo a chutne vo vlastnej kuchyni! Výkonná sušička Fruit Jerky Plus 9 od spoločnosti Klarstein urobí obzvlášť šetrným spôsobom z potravín ako ovocie, zelenina, mäso, huby alebo bylinky chutné pochutiny a potraviny s dlhou trvanlivosťou. Pritom Klarstein siaha po pradávnych znalostiach: už pred niekoľkými storočiami sa potraviny sušili preto, aby ostali trvanlivé a boli zakaždým k dispozícii ako dodávatelia vitamínov. V dnešnej dobe je sušenie potravín, samozrejme, oveľa jednoduchši...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Fruit Jerky 9 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Sušička ovocia 
na sklade 159,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Fruit Jerky 9 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Sušička ovocia - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Fruit Jerky 9 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Sušička ovocia

Konzervujte zdravo a chutne vo vlastnej kuchyni! Výkonná sušička Fruit Jerky Plus 9 od spoločnosti Klarstein urobí obzvlášť šetrným spôsobom z potravín ako ovocie, zelenina, mäso, huby alebo bylinky chutné pochutiny a potraviny s dlhou trvanlivosťou. Pritom Klarstein siaha po pradávnych znalostiach: už pred niekoľkými storočiami sa potraviny sušili preto, aby ostali trvanlivé a boli zakaždým k dispozícii ako dodávatelia vitamínov. V dnešnej dobe je sušenie potravín, samozrejme, oveľa jednoduchšie.
Na displeji môžete pohodlne nastaviť teplotu od 35-70 °C a čas sušenia až do 19:30 h. Stačí iba rozdeliť želané potraviny na rôzne poličky, položiť kryt, vybrať teplotu a čas sušenia a už môžete ísť na to. Motor a ventilátor dehydrátora sa zapnú skoro okamžite, aby na deviatich poschodiach a ploche 0,9 m² docielili pri konštantnej teplote rovnomerné výsledky. Samozrejme, vždy je možné obe hodnoty prestaviť, v prípade že si budete želať slabšie alebo silnejšie sušenie. Pritom je všetko úplne prirodzené: dôležité minerály a vitamíny ostanú zachované, chuť sa zintenzívni - celkom bez konzervačných látok ako napr. oxid siričitý. Aj pre alergikov je sušička ovocia Fruit Jerky Plus 9 od spoločnosti Klarstein užitočnou kúpou.
Čistenie sušičky ovocia po ukončení procesu sušenia je celkom jednoduché. Kovovú mriežku je možné bezproblémovo vybrať a rýchlo umyť aj v umývačke riadu, kryt vyrobený z umelej hmoty je taktiež odstránený v priebehu pár sekúnd. Vďaka odnímateľnému, antiadhéznemu plechu v spodnej časti zariadenia sú odrobinky a kvapkajúca voda rýchlo odstránené a sušička ovocia je tak čistá mávnutím ruky. Vďaka Fruit Jerky Plus 9 už nič nestojí v ceste zdravej výžive bohatej na vitamíny.
Detaily produktu:displej na vrchnej straneregulovateľná teplota v piatich krokoch od 35-70 °Cprispôsobiteľný časovač od 0:30-19:30 h9 odkladacích mriežok z pochrómovaného kovu vhodných do umývačky riaduzachytávací plech s antiadhéznou vrstvoupríkon: 600 - 700 Wnapájanie:  220-240 V ~ 50/60 HzObsah zásielky:1 x zariadenie9 x odkladacia mriežka1 x zachytávací plech1 x krytmanuál (jazyky: nemecký, anglický)Rozmery:rozmery: cca 35 x 42 x 45 cm (ŠxVxH)rozmery jednej poličky: cca 30 x 33 cm (ŠxH)dĺžka sieťového kábla: cca 120 cmhmotnosť: cca 7,2 kg

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Sušičky potravín