Bavatan Salt kúpeľ na nohy 150g

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 3,92

BATAVAN Salt kúpeľ na nohy je tvorená prírodnými soľami z Mŕtveho mora. Zároveň obsahuje silice liečivých rastlín, ktoré majú protizápalové, protipliesňové, antibakteriálne a ukľudňujúce účinky. Pôsobí blahodárne pri kožných ochoreniach, má relaxačné účinky a stimuluje regeneráciu kože, ktorá je po kúpeli jemná a vláčna. Po kúpeli je vhodné použiť Batavan krém na nohy. Prípravok je určený ku každodennému použitiu. Použitie: Do teplej vody (5 litrov) odmerajte ½ - 1 kávovú lyžicu kúpeľovej soli. ...

Výber overených obchodov

svetkadernictva.sk
Kúpeľová soľ na nohy z Mŕtveho mora Batavan - 150 g 
na sklade 3,92 €
doprava od 3,90 €

Ceny dopravy v svetkadernictva.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4,3 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 5,5 €
Do e-shopu

Bavatan Salt kúpeľ na nohy 150g - ponuka obchodu

Parametre produktu Bavatan Salt kúpeľ na nohy 150g

BATAVAN Salt kúpeľ na nohy je tvorená prírodnými soľami z Mŕtveho mora. Zároveň obsahuje silice liečivých rastlín, ktoré majú protizápalové, protipliesňové, antibakteriálne a ukľudňujúce účinky. Pôsobí blahodárne pri kožných ochoreniach, má relaxačné účinky a stimuluje regeneráciu kože, ktorá je po kúpeli jemná a vláčna. Po kúpeli je vhodné použiť Batavan krém na nohy. Prípravok je určený ku každodennému použitiu.
Použitie: Do teplej vody (5 litrov) odmerajte ½ - 1 kávovú lyžicu kúpeľovej soli. Po rozpustení soli nechajte pôsobiť na nohy 15 minút. Opláchnite nohy čistou vodou a osušte.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Starostlivosť o ruky a nohy