ARKADA Kolagénové sérum na nechty 9 ml 319

sledovańć ceny parametre produktu
kde nak√ļpiŇ•?

od 14,90

KOLAG√ČNOV√Č S√ČRUM NA NECHTY 9ML - ARKADA Kolag√©nov√© s√©rum na¬†b√°ze pr√≠rodn√©ho kolag√©nu a tea tree olaja podporuje rast a regeneruje nechtov√ļ platnińćku. Kolag√©n sa postar√° o dokonal√ļ kond√≠ciu nechtovej koŇĺińćky a platnińćky, m√° regenerańćn√© a vyŇĺivovacie vlastnosti. Kolag√©nov√© s√©rum od Arkady stimuluje bunky k produkcii pr√≠rodn√©ho kolag√©nu v organizme. Je zvl√°Ň°Ň• vhodn√Ĺ pri starostlivosti o nechtov√ļ platnińćku, koŇĺiŇ°ku a okolie nechtov, regeneruje nechtov√© l√īŇĺko, praskliny aj rany po pop√°lenin√°c...

ARKADA Kolagénové sérum na nechty 9 ml 319 - ponuka obchodu

Parametre produktu ARKADA Kolagénové sérum na nechty 9 ml 319

KOLAG√ČNOV√Č S√ČRUM NA NECHTY 9ML - ARKADA

Kolag√©nov√© s√©rum na¬†b√°ze pr√≠rodn√©ho kolag√©nu a tea tree olaja podporuje rast a regeneruje nechtov√ļ platnińćku. Kolag√©n sa postar√° o dokonal√ļ kond√≠ciu nechtovej koŇĺińćky a platnińćky, m√° regenerańćn√© a vyŇĺivovacie vlastnosti. Kolag√©nov√© s√©rum od Arkady stimuluje bunky k produkcii pr√≠rodn√©ho kolag√©nu v organizme.

Je zvl√°Ň°Ň• vhodn√Ĺ pri starostlivosti o nechtov√ļ platnińćku, koŇĺiŇ°ku a okolie nechtov, regeneruje nechtov√© l√īŇĺko, praskliny aj rany po pop√°lenin√°ch. S√©rum je vhodn√© aj v pr√≠pade pliesŇąov√Ĺch ochoren√≠. Akne. Praskaj√ļcu a lamaj√ļce sa nechtov√© platnińćky.

Balenie obsahuje:
1 x¬†s√©rum na poŇ°koden√© nechty¬†9 ml

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto StarostlivosŇ• o ruky a nohy