... Samsung Galaxy Buds2 biele - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

Samsung Galaxy Buds2 biele - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 129,00

So skuto─Źne bezdr├┤tov├Żmi sl├║chadlami┬áGalaxy Buds2┬áod Samsungu sa do─Źk├íte nielen pr├ęmiov├ęho zvuku, ale aj v├Żdr┼że na nabitie a┼ż┬á29 hod├şn┬áalebo skvelej technol├│gie┬áANC┬ána┬ápotla─Źenie okolit├Żch ruchov. Nadchn├║ ale aj vysokou kvalitou handsfree hovorov prostredn├şctvom┬átroch mikrof├│nov, rovnako ako zv├Ż┼íenou odolnos┼ąou┬áIPX2, ktor├í v├ím umo┼żn├ş s nimi napr├şklad pohodlne tr├ęnova┼ą. Podporuj├║ hlasov├ęho asistenta┬áBixby┬áa tie┼ż zaujm├║┬ár├Żchlym nabit├şm, ke─Ć u┼ż po 5 min├║tach na nab├şja─Źke maj├║ energiu na ─Ćal┼íiu hodi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Samsung Galaxy Buds2 biele SM-R177NZWAEUE - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í 
10 dn├ş 129,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Samsung Galaxy Buds2 biele - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Samsung Galaxy Buds2 biele - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

So skuto─Źne bezdr├┤tov├Żmi sl├║chadlami┬áGalaxy Buds2┬áod Samsungu sa do─Źk├íte nielen pr├ęmiov├ęho zvuku, ale aj v├Żdr┼że na nabitie a┼ż┬á29 hod├şn┬áalebo skvelej technol├│gie┬áANC┬ána┬ápotla─Źenie okolit├Żch ruchov.
Nadchn├║ ale aj vysokou kvalitou handsfree hovorov prostredn├şctvom┬átroch mikrof├│nov, rovnako ako zv├Ż┼íenou odolnos┼ąou┬áIPX2, ktor├í v├ím umo┼żn├ş s nimi napr├şklad pohodlne tr├ęnova┼ą. Podporuj├║ hlasov├ęho asistenta┬áBixby┬áa tie┼ż zaujm├║┬ár├Żchlym nabit├şm, ke─Ć u┼ż po 5 min├║tach na nab├şja─Źke maj├║ energiu na ─Ćal┼íiu hodinu hrania.
K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:-Vylep┼íen├í technol├│gia┬áANC┬ána potla─Źenie okolit├Żch ruchov-V├Żdr┼ż na nabitie a┼ż┬á29 hod├şn-Vysok├í kvalita zvuku-N├ídherne ─Źist├ę hovory s┬átromi mikrof├│nmi-Zv├Ż┼íen├í odolnos┼ą pod─ża┬áIPX2Technol├│gia ANCPri po─Ź├║van├ş hudby, hran├ş hier i sledovan├ş vide├ş u┼ż v├ís nebude ru┼íi┼ą okolie. Samsung toti┼ż nasadil optimalizovan├║ technol├│giu┬ána akt├şvne potla─Źenie okolit├Żch ruchov skr├Żvaj├║cu sa pod skratkou ANC.
V├Żdr┼ż a┼ż 29 hod├şnSamotn├ę sl├║chadl├í vydr┼żia na nabitie hra┼ą a┼ż 7,5 hodiny s vypnut├Żm ANC (so zapnut├Żm a┼ż 5 hod├şn). V pr├şpade vyu┼żitia energie z dod├ívan├ęho dob├şjacieho puzdra v┼íak v├Żdr┼ż rastie a┼ż na 29 hod├şn s deaktivovan├Żm ANC, respekt├şve 20 hod├şn s jeho vyu┼żit├şm. Navy┼íe podporuj├║ technol├│giu r├Żchleho nab├şjania, ke─Ć u┼ż po 5 min├║tach na nab├şja─Źke maj├║ energiu na ─Ćal┼íiu hodinu hrania.
Zv├Ż┼íen├í odolnos┼ąVzh─żadom na┬áodolnos┼ą IPX2 sa nemus├şte b├í┼ą pou┼ż├şva┼ą sl├║chadl├í napr├şklad pri ┼íportov├Żch aktivit├ích.
Dokonalo ─Źist├ę hovoryPre kri┼ít├í─żov├║ ─Źistotu hovorov disponuj├║ sl├║chadl├í hne─Ć tromi mikrof├│nmi a tie┼ż jednotkou sn├şmania hlasu. Dokonalo v├ím tak bude rozumie┼ą aj v ru┼ínom prostred├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í