... JBL TUNE 760NC BT biele + VYHRAJ 2 L├ŹSTKY NA JBL SNOW PARTY - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

JBL TUNE 760NC BT biele + VYHRAJ 2 L├ŹSTKY NA JBL SNOW PARTY - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 129,00

Spustite prehr├ívanie, stlmte rozpt├Żlenie.Va┼ía hudba, na ni─Źom inom nez├íle┼ż├ş. Super pohodln├ę, v├Żkonn├ę sl├║chadl├í na u┼íi JBL Tune 760NC plnia pr├şs─żub. Akt├şvne potla─Źenie hluku blokuje zbyto─Źn├ę ru┼íenie a umo┼ż┼łuje v├ím s├║stredi┼ą sa na to, na ─Źom z├íle┼ż├ş a to a┼ż 35 hod├şn. Nedostato─Źn├ę? Z├şskajte ─Ćal┼íie 2 hodiny hudby iba s 5 minutami┬ánab├şjania. ─Żahk├ę a skladacie, aby sa zmestili na ak├ęko─żvek dobrodru┼żstvo, sa sl├║chadl├í Tune 760NC m├┤┼żu spoji┼ą s dvoma Bluetooth┬« zariadeniami s├║─Źasne, tak┼że u┼ż nikdy nezme┼ík...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JBL TUNE 760NC BT biele - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í 
na sklade 129,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JBL TUNE 760NC BT biele + VYHRAJ 2 L├ŹSTKY NA JBL SNOW PARTY - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í - ponuka obchodu

Parametre produktu JBL TUNE 760NC BT biele + VYHRAJ 2 L├ŹSTKY NA JBL SNOW PARTY - Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

Spustite prehr├ívanie, stlmte rozpt├Żlenie.Va┼ía hudba, na ni─Źom inom nez├íle┼ż├ş. Super pohodln├ę, v├Żkonn├ę sl├║chadl├í na u┼íi JBL Tune 760NC plnia pr├şs─żub. Akt├şvne potla─Źenie hluku blokuje zbyto─Źn├ę ru┼íenie a umo┼ż┼łuje v├ím s├║stredi┼ą sa na to, na ─Źom z├íle┼ż├ş a to a┼ż 35 hod├şn. Nedostato─Źn├ę? Z├şskajte ─Ćal┼íie 2 hodiny hudby iba s 5 minutami┬ánab├şjania. ─Żahk├ę a skladacie, aby sa zmestili na ak├ęko─żvek dobrodru┼żstvo, sa sl├║chadl├í Tune 760NC m├┤┼żu spoji┼ą s dvoma Bluetooth┬« zariadeniami s├║─Źasne, tak┼że u┼ż nikdy nezme┼ík├íte hovor na telef├│ne pri sledovan├ş videa na tablete. Sl├║chadl├í JBL Tune 760NC, ktor├ę s├║ okam┼żite sp├írovan├ę s va┼í├şm zariaden├şm Android, pon├║kaj├║ spr├ívu hovorov bez pou┼żitia r├║k a hlasov├ęho asistenta v├í┼ího zariadenia. Pre nekone─Źn├ę pred─║┼żenie z├íbavy sta─Ź├ş pripoji┼ą JBL Tune 760NC pomocou dod├ívan├ęho odpojite─żn├ęho k├íbla. Vyberte si farbu, ktor├í zodpoved├í va┼íej n├ílade a bavte sa!Funkcie-Akt├şvne potla─Źenie hluku-JBL Pure Bass zvuk-35 hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie so zapnutou funkciou BT+NC | 2 hodiny dob├şjania-Hands-free telefonick├ę hovory a hlasov├ę ovl├ídanie-Funkcia Fast Pair od Google-Viacbodov├ę pripojenie-─Żahk├Ż a skl├ípac├ş dizajnFunkcie a v├ŻhodyAkt├şvne potla─Źenie hlukuUdr┼żiavajte hluk mimo a vychutn├ívajte si svoju hudbu.
JBL Pure Bass zvukU┼ż pred viac ako 75 rokmi, vytvorila spolo─Źnos┼ą JBL presn├Ż, p├┤sobiv├Ż zvuk, ak├Ż sa nach├ídza vo ve─żk├Żch priestoroch na celom svete. Tieto sl├║chadl├í reprodukuj├║ ten ist├Ż JBL zvuk, zv├Żraz┼łuj├║c pritom hlbok├ę a siln├ę basy.
35 hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie so zapnutou funkciou BT+NC | 2 hodiny dob├şjaniaPo─Ź├║vajte bezdr├┤tovo 35 hod├şn s akt├şvnym potla─Źen├şm hluku pre dlhotrvaj├║cu z├íbavu, alebo 50 hod├şn s vypnutou funkciou ANC. Bat├ęriu dobite r├Żchlo v priebehu 2 hod├şn.
Hands-free telefonick├ę hovory a hlasov├ę ovl├ídanieJednoducho ovl├ídajte svoj zvuk, spravujte svoje telefonick├ę hovory a sp├║┼í┼ąajte hlasov├ęho asistenta z va┼íich sl├║chadiel pomocou tla─Źidla na sl├║chadle.
Funkcia Fast Pair od GoogleV─Ćaka funkcii od spolo─Źnosti Google, s├║ sl├║chadl├í JBL Tune 760NC okam┼żite pripojen├ę k zariadeniu so syst├ęmom Android. Sta─Ź├ş poklepa┼ą na displej zariadenia a m├┤┼żete sp├írova┼ą viacero zariaden├ş.
Viacbodov├ę pripojenieUmo┼ż┼łuje v├ím bez n├ímahy prep├şna┼ą z jedn├ęho Bluetooth┬« zariadenia na druh├ę. M├┤┼żete jednoducho prepn├║┼ą z videa na tablete na hovor z mobiln├ęho telef├│nu, aby v├ím u┼ż ┼żiaden hovor neunikol.
─Żahk├Ż a skl├ípac├ş dizajnV─Ćaka ─żahk├ęmu a kompaktn├ęmu skl├ípaciemu dizajnu, s├║ tieto sl├║chadl├í v┼żdy pripraven├ę s vami cestova┼ą v┼íade.
Technick├ę ├║daje:-Ve─żkos┼ą meni─Źa:┬á40 mm dynamick├Ż meni─Ź-Nap├íjanie elektrickou energiou:┬á5V/1A-Hmotnos┼ą:┬á220 g-Typ bat├ęrie sl├║chadiel:┬áPolym├ęrov├í l├ştiumi├│nov├í bat├ęria (610 mAh/3,7 V)-─îas dob├şjania:┬á2 hodiny od vybitia-─îas prehr├ívania hudby so zapnutou funkciou BT a zapnutou funkciou ANC:┬á35 hod├şn-─îas prehr├ívania hudby so zapnutou funkciou BT a vypnutou funkciou ANC:┬á50 hod├şn-Frekven─Źn├í odozva:┬á20 Hz ÔÇô 20 kHz-Impedancia:┬á32 ohmov-Citlivos┼ą v pas├şvnom re┼żime:┬á103 dB SPL/1 mW-Citlivos┼ą v akt├şvnom re┼żime:┬á95 dB SPL/1 mW-Maxim├ílna SPL:┬á95 dB-Citlivos┼ą mikrof├│nu:┬á-30 dBV/Pa-Bluetooth verzia:┬á5.0-Verzia Bluetooth profilu:┬áA2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6-Frekven─Źn├Ż rozsah Bluetooth vysiela─Źa:┬á2,4 GHz ÔÇô 2,4835 GHz-V├Żkon Bluetooth vysiela─Źa:┬á

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í