kde nak├║pi┼ą?

od 49,90

Mlad├ş rockeri sa sp├íjaj├║.Bezpe─Źn├ę, ─żahk├ę a ve─żkostne prisp├┤soben├ę pre deti, s├║ sl├║chadl├í JBL JR300BT vytvoren├ę ┼ípeci├ílne tak, aby prin├í┼íali 12 hod├şn legend├írny JBL zvuk a z├íbavu aj pre najmlad┼í├şch hudobn├Żch nad┼íencov. Sl├║chadl├í s├║ navrhnut├ę s obmedzen├şm hlasitosti pod 85 dB, na zaistenie ochrany po─Ź├║vania a jednoduch├ę ovl├ídacie prvky je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą bez akejko─żvek pomoci. Deti m├┤┼żu po─Ź├║va┼ą v pohodl├ş s vlastne navrhnut├Żm m├Ąkk├Żm ─Źal├║nen├Żm hlavov├Żm p├ísom a n├íu┼ín├şkmi pre perfektn├ę napasovanie. Det...

JBL JR300 BT Teal - ponuka obchodu

JBL JR300BT modro-zelen├í (JBLJR300BTTE) 
na sklade 49,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu JBL JR300 BT Teal

Mlad├ş rockeri sa sp├íjaj├║.Bezpe─Źn├ę, ─żahk├ę a ve─żkostne prisp├┤soben├ę pre deti, s├║ sl├║chadl├í JBL JR300BT vytvoren├ę ┼ípeci├ílne tak, aby prin├í┼íali 12 hod├şn legend├írny JBL zvuk a z├íbavu aj pre najmlad┼í├şch hudobn├Żch nad┼íencov. Sl├║chadl├í s├║ navrhnut├ę s obmedzen├şm hlasitosti pod 85 dB, na zaistenie ochrany po─Ź├║vania a jednoduch├ę ovl├ídacie prvky je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą bez akejko─żvek pomoci. Deti m├┤┼żu po─Ź├║va┼ą v pohodl├ş s vlastne navrhnut├Żm m├Ąkk├Żm ─Źal├║nen├Żm hlavov├Żm p├ísom a n├íu┼ín├şkmi pre perfektn├ę napasovanie. Deti sa bud├║ taktie┼ż zab├íva┼ą ├║pravou sl├║chadiel pomocou dostupn├Żch samolepiek.
Funkcie- JBL bezpe─Źn├Ż zvuk- Vybaven├ę technol├│giou Bluetooth- Vyvinut├ę pre deti- 12-hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie- Jednoduch├ę ovl├ídanie- Pohodln├ę nosenie- Ultra prenosn├ę- Upravte si ich ÔÇô Sada samolepiek JBL bezpe─Źn├Ż zvukJBL legend├írny zvuk je navrhnut├Ż tak, aby v┼żdy obmedzoval hlasitos┼ą pod 85 dB, v─Ćaka ─Źomu s├║ sl├║chadl├í bezpe─Źn├ę pre aj t├Żch najmen┼í├şch fan├║┼íikov hudby.
Vybaven├ę technol├│giou BluetoothDeti si bud├║ vychutn├íva┼ą bezdr├┤tov├ę pripojenie do vzdialenosti 15 metrov a jednoducho pou┼ż├şvate─żn├ę ovl├ídacie prvky, ktor├ę nevy┼żaduj├║ pomoc dospel├Żch.
Vyvinut├ę pre detiVlastne navrhnut├ę n├íu┼ín├şky a hlavov├Ż p├ís s pr├şjemn├Żmi farbami.
12-hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie12-hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie a r├Żchle nabitie (dosiahnete 1 hodinu v├Żdr┼że bat├ęrie pri 10 min├║tach nab├şjania).
Jednoduch├ę ovl├ídanieOvl├ídacie tla─Źidl├í priate─żsk├ę k de┼ąom, umo┼ż┼łuj├║ de┼ąom jednoduch├ę a bezpe─Źn├ę ovl├ídanie.
Pohodln├ę nosenieM├Ąkk├Ż ─Źal├║nen├Ż hlavov├Ż p├ís a n├íu┼ín├şky pre perfektn├ę napasovanie.
Ultra prenosn├ęKompaktn├Ż, skladac├ş dizajn v kombin├ícii s jednostrann├Żm ploch├Żm k├íblom, v─Ćaka ─Źomu je hudba vysoko prenosn├í.
Upravte si ich ÔÇô Sada samolepiekDeti si m├┤┼żu sl├║chadl├í prisp├┤sobi┼ą pomocou samolepiek, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou balenia.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í