kde nak├║pi┼ą?

od 12,90

JBL Inspire 100 Teal pre ┼żeny┼áportov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, s technol├│giou TwistLockÔäó, vyroben├ę ┼ípeci├ílne pre ┼żeny. Rozh├Żbte svoje cvi─Źenie ┼íportov├Żmi sl├║chadlami do u┼í├ş s odolnos┼ąou vo─Źi potu, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby pasovali na ┼żensk├ę u┼íi. Technol├│gia TwistLock┬« a FlexSoft┬« Comfort Fit zaru─Źuje to, ┼że sl├║chadl├í JBL┬« InspireÔäó 100 pre ┼żeny nesp├┤sobia zranenie ani nevypadn├║, zatia─ż ─Źo vn├şmanie okolit├ęho zvuku v├ím pom├┤┼że po─Źu┼ą, ─Źo sa deje okolo v├ís pre va┼íu bezpe─Źnos┼ą pri pod├ívan├ş v├í┼ího ┼íportov├ęho...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JBL Inspire 100 Teal - ┼áportov├ę sl├║chadl├í s technol├│giu zaistenia TwistLockÔäó 
na sklade 12,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JBL Inspire 100 Teal - ponuka obchodu

Parametre produktu JBL Inspire 100 Teal

JBL Inspire 100 Teal pre ┼żeny┼áportov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, s technol├│giou TwistLockÔäó, vyroben├ę ┼ípeci├ílne pre ┼żeny.
Rozh├Żbte svoje cvi─Źenie ┼íportov├Żmi sl├║chadlami do u┼í├ş s odolnos┼ąou vo─Źi potu, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby pasovali na ┼żensk├ę u┼íi. Technol├│gia TwistLock┬« a FlexSoft┬« Comfort Fit zaru─Źuje to, ┼że sl├║chadl├í JBL┬« InspireÔäó 100 pre ┼żeny nesp├┤sobia zranenie ani nevypadn├║, zatia─ż ─Źo vn├şmanie okolit├ęho zvuku v├ím pom├┤┼że po─Źu┼ą, ─Źo sa deje okolo v├ís pre va┼íu bezpe─Źnos┼ą pri pod├ívan├ş v├í┼ího ┼íportov├ęho v├Żkonu. ┼ápeci├ílne tvarovan├ę pre men┼íie u┼íi a k dispoz├şcii vo v├Żrazn├Żch farb├ích, zost├ívaj├║ sl├║chadl├í Inspire 100 pre ┼żeny s vami na ka┼żdom kilometri, v ka┼żdom opakovan├ş cviku a ka┼żdom grame potu. Pozrime sa, mal├ę a mocn├ę.
Funkcie
- Odoln├ę vo─Źi potu- Technol├│gia TwistLockÔäó- FlexSoftÔäó- Vn├şmanie okolia- Charakteristick├Ż JBL zvuk s Pure Bass preveden├şm Odoln├ę vo─Źi potuVyvinut├ę pre tr├ęning v ak├Żchko─żvek podmienkach, odol├ívaj├║ JBL┬« InspireÔäó 100 p├┤sobeniu da┼ż─Ća, vody a potu.
Technol├│gia TwistLockÔäó
Na┼ía patentovan├í technol├│gia TwistLockÔäó poskytuje bezpe─Źn├ę uchytenie, v─Ćaka ─Źomu tieto sl├║chadl├í nikdy nevypadn├║┬á a to ani po─Źas t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch pohybov├Żch aktivit├ích.
FlexSoftÔäó
So z├írukou, ┼że nikdy neubl├ş┼żia, s├║ tieto sl├║chadl├í vyroben├ę z ultra m├Ąkk├ęho, pru┼żn├ęho silik├│nu, na zaistenie pohodln├ęho nosenia na mnoho hod├şn.
Vn├şmanie okolia
S├║ ergonomicky navrhnut├ę tak, aby umo┼żnili vn├şmanie okolit├ęho hluku, tak┼że si budete vedom├ş svojho okolia v priebehu akt├şvneho pou┼ż├şvania pre zaru─Źenie va┼íej bezpe─Źnosti.
Charakteristick├Ż JBL zvuk s Pure Bass preveden├şm
U┼ż viac ako 70 rokov, navrhuje JBL presn├Ż, prirodzene znej├║ci zvuk, ak├Ż n├íjdete v ┼ípi─Źkov├Żch kin├ích, na ┼ítadi├│noch a v nahr├ívac├şch ┼ít├║di├ích po celom svete.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í