JBL Endurance Dive Line Green

JBL Endurance Dive Line Green

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 89,00

Nikdy neubl├ş┼żia. Nikdy nevypadn├║. Ke─Ć sa va┼íe rutinn├ę cvi─Źenia odohr├ívaj├║ vo vode ako aj mimo nej, sl├║chadl├í JBL Endurance DIVE s├║ postaven├ę tak, aby s vami dr┼żali krok. So z├írukou, ┼że v├ím nikdy neubl├ş┼żia ani nevypadn├║, posil┼łuj├║ sl├║chadl├í DIVE v├í┼í tr├ęning s vodotesnos┼ąou triedy IPX7. Ich elegantn├Ż dizajn technol├│gie PowerHookTM sa zap├şna automaticky vtedy, ke─Ć posuniete sl├║chadl├í za ucho, zatia─ż ─Źo bezpe─Źn├Ż bezdr├┤tov├Ż n├íkr─Źn├Ż p├ís zost├íva na svojom mieste. Nechajte svoje zariadenie doma, nako─żko...

JBL Endurance Dive Line Green - ponuka obchodu

JBL Endurance Dive zelen├í (JBL ENDUR DIVE BNL) 
na sklade 89,00 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu JBL Endurance Dive Line Green

Nikdy neubl├ş┼żia. Nikdy nevypadn├║.
Ke─Ć sa va┼íe rutinn├ę cvi─Źenia odohr├ívaj├║ vo vode ako aj mimo nej, sl├║chadl├í JBL Endurance DIVE s├║ postaven├ę tak, aby s vami dr┼żali krok. So z├írukou, ┼że v├ím nikdy neubl├ş┼żia ani nevypadn├║, posil┼łuj├║ sl├║chadl├í DIVE v├í┼í tr├ęning s vodotesnos┼ąou triedy IPX7. Ich elegantn├Ż dizajn technol├│gie PowerHookTM sa zap├şna automaticky vtedy, ke─Ć posuniete sl├║chadl├í za ucho, zatia─ż ─Źo bezpe─Źn├Ż bezdr├┤tov├Ż n├íkr─Źn├Ż p├ís zost├íva na svojom mieste. Nechajte svoje zariadenie doma, nako─żko ho nepotrebujete, lebo DIVE maj├║ vstavan├Ż MP3 prehr├íva─Źu s kapacitou 1 GB pam├Ąti a┼ż pre 200 hudobn├Żch skladieb ku ktor├Żm m├íte pr├şstup pomocou dotykov├Żch ovl├ídac├şch prvkov na sl├║chadl├ích. A s 8 hodinami v├Żdr┼że bat├ęrie, s├║ sl├║chadl├í DIVE pripraven├ę vyrazi┼ą s vami do baz├ęna, na tra┼ą, do telocvi─Źne a to v priebehu jedn├ęho d┼ła.
Funkcie
- 8 hod├şn bezdr├┤tov├ęho prehr├ívania s r├Żchlym nabit├şm bat├ęrie- Vstavan├Ż MP3 prehr├íva─Ź- Technol├│gia PowerHookÔäó- Nikdy neubl├ş┼żia. Nikdy nevypadn├║.- Vodotesn├ę- Dotykov├ę ovl├ída─Źe- Hands-free telefonick├ę hovory- Ochrann├ę puzdro
8 hod├şn bezdr├┤tov├ęho prehr├ívania s r├Żchlym nabit├şm bat├ęrie
Bezdr├┤tov├í technol├│gia Bluetooth v├ím umo┼ż┼łuje streamova┼ą vysoko kvalitn├║ hudbu po cel├Żch 8 hod├şn bez ob├ív z chaotick├Żch k├íblov zasahuj├║cich do v├í┼ího tr├ęningu. U┼ż po 10 min├║t nab├şjania m├┤┼żete sl├║chadl├í pou┼ż├şva┼ą jednu hodinu.
Vstavan├Ż MP3 prehr├íva─Ź
V─Ćaka vstavanej pam├Ąti s kapacitou 1 GB, m├┤┼żete jednoducho uklada┼ą a spr├şstupni┼ą viac ako 200 hudobn├Żch skladieb priamo z va┼íich sl├║chadiel.
Technol├│gia PowerHookÔäó
Bezpe─Źn├Ż dizajn zavesenia na uchu, ktor├Ż automaticky zapne/vypne nap├íjanie pri nasaden├ş alebo zlo┼żen├ş sl├║chadiel.
Nikdy neubl├ş┼żia. Nikdy nevypadn├║.
V─Ćaka technol├│gii TwistLockÔäó a FlexSoftÔäó, s├║ tieto sl├║chadl├í ─żahk├ę a ergonomicky tvarovan├ę, aby zabezpe─Źili bezpe─Źn├ę napasovanie a stabilitu bez oh─żadu na charakter cvi─Źenia.
Vodotesnos┼ą
V─Ćaka technol├│gii IPX7, s├║ sl├║chadl├í JBL Endurance DIVE navrhnut├ę tak, aby mohli by┼ą pou┼żit├ę pri pl├ívan├ş a pri v┼íetk├Żch poveternostn├Żch podmienkach. Odoln├ę, bez oh─żadu na druh a prvky tr├ęningu.
Dotykov├ę ovl├ída─Źe
Umo┼ż┼łuj├║ v├ím jednoducho spravova┼ą svoju hudbu a telefonick├ę hovory ovl├ídan├şm prehr├ívania, pozastavenia, hlasitosti a poradia skladieb jednoduch├Żm dotykom, pre ─Ćal┼íie pohodlie, tak┼że budete m├┤c┼ą pokra─Źova┼ą v cvi─Źen├ş.
Hands-free telefonick├ę hovory
Technol├│gia Bluetooth┬« umo┼ż┼łuje hovory bez pou┼żitia r├║k, v─Ćaka ─Źomu sa m├┤┼żu ruky ─Ćalej s├║stredi┼ą a zamera┼ą na V├í┼í tr├ęning.
Ochrann├ę puzdro
Odoln├ę silik├│nov├ę ochrann├ę puzdro.
Obsah balenia:Sl├║chadl├í Endurance DIVE3 ve─żkosti n├ístavcov do u┼í├şNab├şjac├ş k├íbel┼áportov├ę ochrann├ę puzdro1x Z├íru─Źn├Ż list1x Bezpe─Źnostn├ę upozornenia1x Sprievodca r├Żchlym ┼ítartom

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í