kde nak├║pi┼ą?

od 69,00

Navrhnut├ę pre pohyb. Definovan├ę vami. Na ka┼żd├Ż tr├ęning si so sebou zoberte bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, ktor├ę prekon├ívaj├║ ve─żk├ę vzdialenosti a z├írove┼ł vyhovuj├║ v├í┼ímu osobn├ęmu zmyslu pre ┼ít├Żl. Sl├║chadl├í JBL Reflect Contour 2 s├║ vyvinut├ę s ─żahkou hlin├şkovou kon┼ítrukciou odolnou vo─Źi potu a h├í─Źikom pre zavesenie na ucho, ktor├Ż je pripraven├Ż na zaistenie a pohyb. Prisp├┤sobte si svoje pohodlie s tromi ve─żkos┼ąami doplnkov FreebitÔäó a┬á ovl├ídajte svoju┬á hudbu a telefonick├ę hovory jednoducho pomocou 3-tla─Źidlov├ę...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JBL Contour 2 zelen├ę - Bezdr├┤tov├ę ┼íportov├ę sl├║chadl├í 
na sklade 69,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JBL Contour 2 zelen├ę - ponuka obchodu

Parametre produktu JBL Contour 2 zelen├ę

Navrhnut├ę pre pohyb. Definovan├ę vami.
Na ka┼żd├Ż tr├ęning si so sebou zoberte bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, ktor├ę prekon├ívaj├║ ve─żk├ę vzdialenosti a z├írove┼ł vyhovuj├║ v├í┼ímu osobn├ęmu zmyslu pre ┼ít├Żl. Sl├║chadl├í JBL Reflect Contour 2 s├║ vyvinut├ę s ─żahkou hlin├şkovou kon┼ítrukciou odolnou vo─Źi potu a h├í─Źikom pre zavesenie na ucho, ktor├Ż je pripraven├Ż na zaistenie a pohyb. Prisp├┤sobte si svoje pohodlie s tromi ve─żkos┼ąami doplnkov FreebitÔäó a┬á ovl├ídajte svoju┬á hudbu a telefonick├ę hovory jednoducho pomocou 3-tla─Źidlov├ęho dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa a mikrof├│nu. Ich reflexn├Ż k├íbel v├ís rob├ş viac vidite─żn├Żmi v priebeh u no─Źn├ęho tr├ęningu. A s 10 hodinovou v├Żdr┼żou bat├ęrie nap├íjaj├║cou charakteristick├Ż┬á JBL┬á zvuk, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v pohybe bez toho, aby ste ─Źoko─żvek vynechali. Dotykom tla─Źidla m├┤┼żete pohodlne spravova┼ą svoje telefonick├ę hovory a spr├şstupni┼ą hlasov├ęho asistenta.
JBL charakteristick├Ż zvuk
Svetovo presl├íven├Ż JBL zvuk, ktor├Ż bol vylep┼íovan├Ż viac ako 70 rokov, pre poskytovanie najlep┼íie znej├║cej zvukovej stopy pre v├í┼í akt├şvny ┼żivot.
10 hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie s r├Żchlym nabit├şm
Bezdr├┤tov├í┬á technol├│gia Bluetooth streamuje zvuk v priebehu 10┬á hod├şn, aby┬á v├ís neust├íle sprev├ídzal a od rann├ęho cvi─Źenia v telocvi─Źni po celodenn├║ pracovn├║ aktivitu. Bat├ęriu r├Żchlo nabite v priebehu 15 min├║t na hodinu prehr├ívania.
Pevne pasuj├║ce
Technol├│gia Dual Lock ÔÇô kombin├ícia patentovan├Żch FreebitÔäó doplnkov a h├í─Źika pre zavesenie na ucho, zais┼ąuje maxim├ílnu stabilitu a pohodlie pre va┼íe u┼íi po─Źas najn├íro─Źnej┼í├şch tr├ęningov.
3-tla─Źidlov├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź s mikrof├│nom a hlasov├Żm asistentom
Stla─Źen├şm tla─Źidla, m├┤┼żete jednoducho spravova┼ą svoju hudbu alebo hovory a pohodlne spr├şstupni┼ąhlasov├ęho asistenta.
Ergonomicky tvarovan├ę n├ístavce do u┼í├ş
Flexibiln├ę silik├│nov├ę n├ístavce do u┼í├ş a patentovan├ę doplnky FreebitÔäó, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę v 3 r├┤znych ve─żkostiach, umo┼ż┼łuj├║ dokonal├ę prisp├┤sobenie mixom┬á zodpovedaj├║cich ve─żkost├ş, pre n├íjdenie dokonal├ęho napasovania a zvukov├ęho v├Żkonu.
Odoln├ę vo─Źi potu
Zv├Ż┼íte intenzitu svojho cvi─Źenia bez strachu. V─Ćaka odolnosti vo─Źi vode triedy IPX5, s├║ tieto sl├║chadl├í postaven├ę tak, aby vydr┼żali najintenz├şvnej┼íie tr├ęningy.
Reflexn├ę k├íble
Navrhnut├ę pre dokonal├║ vidite─żnos┼ą v noci.
 
- JBL┬á charakteristick├Ż zvuk- 10 hodinov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie s r├Żchlym nabit├şm- Pevne pasuj├║ce- 3-tla─Źidlov├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź s mikrof├│nom a hlasov├Żm asistentom- Ergonomicky tvarovan├ę n├ístavce do u┼í├ş- Odoln├ę vo─Źi potu- Reflexn├ę k├íble
Obsah balenia:Reflect Contour 23 ve─żkosti n├ístavcov do u┼í├ş3 x Doplnok FreebitÔäóNab├şjac├ş k├íbel┼áportov├ę prenosn├ę puzdro1 x Z├íru─Źn├Ż list1 x Sprievodca r├Żchlym ┼ítartom (n├ívod)
Technick├ę ├║daje:Ve─żkos┼ą meni─Źa: 5,8 mm dynamick├Ż meni─ŹFrekven─Źn├í odozva: 10 Hz ÔÇô 22 kHzImpedancia: 14 ohmovPripojenie: Micro USB k├íbel pre r├Żchle nabitie Podpora: BT┬á 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5,HFP v1.6, SBC codecFrekven─Źn├Ż rozsah Bluetooth vysiela─Źa:2.402 ÔÇô 2.480 GHzV├Żkon Bluetooth vysiela─Źa:

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í