kde nak├║pi┼ą?

od 239,00

Najnov┼í├ş pr├şrastok do rodiny profesion├ílnych sl├║chadiel "M" preber├í ┼żezlo na poli ┼ít├║diov├Żch monitorov, sl├║chadiel pre DJing aj pre najn├íro─Źnej┼í├şch posluch├í─Źov. ├Ü┼żasne vybalancovan├í rovnov├íha produkcie z patentovan├Żch 45mm meni─Źov sa rozprestiera do extra ┼íirok├ęho frekven─Źn├ęho p├ísma. Vo zvuku v├ím neunikne ┼żiadna mali─Źkos┼ą, ─Źi u┼ż sa odohr├íva v ktorejko─żvek ─Źasti spektra. Okrem presn├ęho zvuku s├║ d├┤le┼żit├Żm faktorom oto─Źn├ę mu┼íle a pohodlie, ak si sl├║chadl├í nasad├şte na hlavu. Prec├şzne tvarovan├ę po...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Audio-Technica ATH-M70X - Profesion├ílne sl├║chadl├í 
na sklade 239,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Audio-technica ATH-M70x - ponuka obchodu

Parametre produktu Audio-technica ATH-M70x

Najnov┼í├ş pr├şrastok do rodiny profesion├ílnych sl├║chadiel "M" preber├í ┼żezlo na poli ┼ít├║diov├Żch monitorov, sl├║chadiel pre DJing aj pre najn├íro─Źnej┼í├şch posluch├í─Źov. ├Ü┼żasne vybalancovan├í rovnov├íha produkcie z patentovan├Żch 45mm meni─Źov sa rozprestiera do extra ┼íirok├ęho frekven─Źn├ęho p├ísma. Vo zvuku v├ím neunikne ┼żiadna mali─Źkos┼ą, ─Źi u┼ż sa odohr├íva v ktorejko─żvek ─Źasti spektra.

Okrem presn├ęho zvuku s├║ d├┤le┼żit├Żm faktorom oto─Źn├ę mu┼íle a pohodlie, ak si sl├║chadl├í nasad├şte na hlavu. Prec├şzne tvarovan├ę polstrovanie spolu s uzavretou kon┼ítrukciou v├ís odizoluje od okolitej, a tak v├í┼í po─Ź├║vanie ni─Ź nenaru┼í├ş. Sl├║chadl├í s├║ tie┼ż istou invest├şciou, preto┼że sa na nich ne┼íetrilo a bola vyroben├í pre dlh├║ ┼żivotnos┼ą na z├íklade sk├║senost├ş. ─îasto opotrebovan├ę ─Źasti (vr├ítane k├íbla) sa pr├şpadne daj├║ vymeni┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Citlivos┼ą97 dB
Frekven─Źn├Ż rozsah od5 Hz
Frekven─Źn├Ż rozsah do40000 Hz
Konektor3,5 mm + 6,3 mm Jack
Impedancia35 ╬ę
 
Rozmery
D─║┼żka k├íbla3 m
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í