kde nak├║pi┼ą?

od 1 141,98

┬á ┼Żivot bez predohrevu v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu: funkciu coolStart. Pr├şprava mrazen├Żch potrav├şn v r├║re je teraz e┼íte r├Żchlej┼í├ş - v─Ćaka inovat├şvnej funkcii coolStart. Pomocou tohto inteligentn├ęho ohrevu m├┤┼żete teraz r├Żchlo pripravi┼ą mrazen├ę potraviny r├Żchlo a bez nutnosti predhriatia. Vzdialen├í diagnostikaV pr├şpade probl├ęmov s va┼íou r├║rou pon├║ka Home Connect mo┼żnos┼ą vzdialenej diagnostiky. S va┼í├şm dovolen├şm sa z├íkazn├şcka podpora Siemens pripoj├ş ku spotrebi─Źu online, aby zistila zdroj chyby. Ak sa por...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens CS658GRS7 - Vstavan├í r├║ra s parnou funkciou 
10 dn├ş 1 141,98 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens CS658GRS7 - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens CS658GRS7

 
┼Żivot bez predohrevu v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu: funkciu coolStart. Pr├şprava mrazen├Żch potrav├şn v r├║re je teraz e┼íte r├Żchlej┼í├ş - v─Ćaka inovat├şvnej funkcii coolStart. Pomocou tohto inteligentn├ęho ohrevu m├┤┼żete teraz r├Żchlo pripravi┼ą mrazen├ę potraviny r├Żchlo a bez nutnosti predhriatia.
Vzdialen├í diagnostikaV pr├şpade probl├ęmov s va┼íou r├║rou pon├║ka Home Connect mo┼żnos┼ą vzdialenej diagnostiky. S va┼í├şm dovolen├şm sa z├íkazn├şcka podpora Siemens pripoj├ş ku spotrebi─Źu online, aby zistila zdroj chyby. Ak sa porucha nepodar├ş vyrie┼íi┼ą okam┼żite a bude nutn├í osobn├í n├ív┼íteva z├íkazn├şckeho servisu, profesion├ílny technik Siemens doraz├ş dokonale pripraven├Ż s potrebn├Żmi n├íhradn├Żmi dielmi.
Svet mo┼żnost├ş. Spojen├ę s va┼í├şm domovom.V─Ćaka synergii inteligentn├ęho softv├ęru a intuit├şvna aplik├ícia Home Connect pon├║ka va┼ía r├║ra s podporou Wi-Fi ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş. Niektor├ę funkcie v├ím u─żah─Ź├ş pr├ícu a niektor├ę v├ím otvoria ├║plne nov├ę mo┼żnosti, ale ka┼żd├í z nich vytvor├ş pr├şjemn├ę chv├şle pri varen├ş. A m├┤┼żete str├ívi┼ą viac ─Źasu t├Żm, ─Źo m├íte radi a ─Źo sa v├ím p├í─Źi. Skr├ítka, aby bol ┼żivot menej oby─Źajn├Ż.
Dvierka r├║ry sa v─Ćaka inteligentn├ęmu tlmenie otv├íraj├║ a zatv├íraj├║ jemne a ticho: softMove. Jednoduch├í manipul├ícia r├║ry - bez tla─Źenia a ┼ąahania. Inteligentn├ę tlmiaci mechanizmus zais┼ąuje jemn├ę otv├íranie a zatv├íranie dver├ş r├║ry.
Najlep┼íie v├Żsledky pe─Źenia bez oh─żadu na zvolen├║ ├║rove┼ł ro┼ítov: 4D hor├║ci vzduch.Vyberte v ktorej ├║rovni chcete pripravi┼ą svoje jedlo s maxim├ílnou mo┼żnou flexibilitou. Inovat├şvna technol├│gia motora ventil├ítora umo┼ż┼łuje ide├ílne rozlo┼żenie tepla vo vn├║tri r├║ry. Va┼íe jedlo sa teda v┼żdy dok├í┼że dokonale prisp├┤sobi┼ą, ako chcete, bez oh─żadu na to, do akej ├║rovne ho umiestnite.
Dia─żkov├ę ovl├ídanieNechajte, aby v├ím r├║ra poskytla viac slobody a flexibility. V─Ćaka slu┼żbe Home Connect m├┤┼żete spusti┼ą a ukon─Źi┼ą programy varenia, alebo zmeni┼ą nastavenie intuit├şvne prostredn├şctvom aplik├ície Home Connect - a to bez toho aby ste museli by┼ą v kuchyni.
N├ístavn├ę r├║ry nebolo nikdy jednoduch┼íie: TFT dotykov├Ż displej Plus Jednoduch├ę a z├íbavn├ę ovl├ídanie pomocou TFT dotykov├ęho displeja Plus. V├Ą─Ź┼íia ve─żkos┼ą, jasnej┼íie farby, vy┼í┼í├ş kontrast a lep┼íie rozl├ş┼íenie. Preh─żadn├ę a propracovann├ę meny pon├║ka intuit├şvne nastavenie bez n├ímahy a v ─Źeskom jazyku.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├║ry na pe─Źenie