kde nak├║pi┼ą?

od 1 129,00

Skr├í┼ąte si ─Źas varenia prostredn├şctvom tejto vstavanej parnej r├║ry. R├║ra je elektrick├í s objemom┬á38┬á l┬áa pon├║ka┬á5 druhov ohrevu┬ás rozsahom tepl├┤t 30 ┬░C - 100 ┬░C.┬áR├║ra je vybaven├í aj funkciou┬ácookControl 20.┬áCookControl 20 umo┼ż┼łuje varenie ako profesion├íl. M├íte k dispoz├şciii kuch├írsku knihu vo svojej r├║re. Pon├║ka 20 druhov automatick├Żch programov pre perfektn├║┬ápr├şpravu m├Ąsa, r├Żb a ─Ćal┼í├şch. Sta─Ź├ş si jednoducho vybra┼ą z pon├║kan├ęho zoznamu, ─Źo chcete pripravova┼ą, zada┼ą hmotnos┼ą pokrmu a r├║ra za v├ís ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens CD634GAS0 - R├║ra zabudovate─żn├í 
10 dn├ş 1 129,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens CD634GAS0 - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens CD634GAS0

Skr├í┼ąte si ─Źas varenia prostredn├şctvom tejto vstavanej parnej r├║ry. R├║ra je elektrick├í s objemom┬á38┬á l┬áa pon├║ka┬á5 druhov ohrevu┬ás rozsahom tepl├┤t 30 ┬░C - 100 ┬░C.┬áR├║ra je vybaven├í aj funkciou┬ácookControl 20.┬áCookControl 20 umo┼ż┼łuje varenie ako profesion├íl. M├íte k dispoz├şciii kuch├írsku knihu vo svojej r├║re. Pon├║ka 20 druhov automatick├Żch programov pre perfektn├║┬ápr├şpravu m├Ąsa, r├Żb a ─Ćal┼í├şch. Sta─Ź├ş si jednoducho vybra┼ą z pon├║kan├ęho zoznamu, ─Źo chcete pripravova┼ą, zada┼ą hmotnos┼ą pokrmu a r├║ra za v├ís v┼íetko ostatn├ę dokon─Ź├ş s dokonal├Żm v├Żsledkom.┬áVarenie v pare┬ápon├║ka mo┼żnos┼ą pripravi┼ą pokrmy jemne a ┼íetrne. Vodn├í para udr┼ż├ş chu┼ą, vitam├şny a miner├íly v potravin├ích. Navy┼íe si zachovaj├║ aj svoj vzh─żad. Funkcie varenia v pare umo┼ż┼łuj├║ tie┼ż jednoduch├ę ohrievanie jedla alebo kysnutie cesta.
Kompaktn├í parn├í r├║ra so 5 druhmi ohrevu: para 100%, regener├ícia (ohrievanie), kysnutie, rozmrazovanierozsah tepl├┤t: 30 ┬░C - 100 ┬░CVarenie v pareV─Ćaka varenia┬áv pare m├┤┼żete pripravi┼ą svoje pokrmy jemne a ┼íetrne. Vodn├í para udr┼żuje chu┼ą, vitam├şny a miner├íly, a potraviny si zachov├ívaj├║ svoj prirodzen├Ż vzh─żad. Funkcia varenie v pare umo┼ż┼łuje aj jednoduch├ę ohrievanie jedla z predo┼íl├ęho d┼ła alebo kysnutie cesta.
cookControl20Aby sme v├ím pe─Źenia ─Źo najviac u─żah─Źili, zabudovali sme kuch├írku priamo do va┼íej r├║ry. Elektronick├í automatika pe─Źenia cookControl20 pon├║ka 20 druhov automatick├Żch programov pre perfektn├ę pr├şpravu m├Ąsa, r├Żb a ─Ćal┼í├şch. Jednoducho vyberte po┼żadovan├Ż program a zadajte hmotnos┼ą - v┼íetko ostatn├ę sa deje automaticky.
softMove┬áJednoduch├í manipul├ícia r├║ry - bez tla─Źenia a ┼ąahania. Inteligentn├Ż┬átlmiaci mechanizmus zais┼ąuje jemn├ę otv├íranie a zatv├íranie dver├ş r├║ry.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├║ry na pe─Źenie