Electrolux Intuit KVLAE00WT

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1 079,00

KVLAE00WT Zabudovate─żn├í kompaktn├í r├║ra CombiQuick CombiQuick┬« v├ím umo┼ż┼łuje pripravi┼ą jedlo dvakr├ít r├Żchlej┼íie ako ┼ítandardn├ę r├║ry. V┼íetko bez naru┼íenia pr├şchute. V─Ćaka kombin├ícii be┼żn├Żch funkci├ş r├║ry s vlastnos┼ąami grilu a mikrovlnnej r├║ry m├┤┼żete pod├íva┼ą chutn├ę jedl├í bez oh─żadu na to, ko─żko ─Źasu m├íte. Chutn├ę jedl├í jednoducho s mo┼żnos┼ąami pripojenia Za┼żite skuto─Źn├║ pomoc pri varen├ş s funkciou ConnectedCooking. Na dia─żku nastavte a zme┼łte ─Źas a teplotu r├║ry. U┼ż├şvajte si pohodlie ovl├ídania priebehu...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux Intuit KVLAE00WT - Vstavan├í r├║ra 
10 dn├ş 1 079,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux Intuit KVLAE00WT - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux Intuit KVLAE00WT

KVLAE00WT Zabudovate─żn├í kompaktn├í r├║ra CombiQuick
CombiQuick┬« v├ím umo┼ż┼łuje pripravi┼ą jedlo dvakr├ít r├Żchlej┼íie ako ┼ítandardn├ę r├║ry. V┼íetko bez naru┼íenia pr├şchute. V─Ćaka kombin├ícii be┼żn├Żch funkci├ş r├║ry s vlastnos┼ąami grilu a mikrovlnnej r├║ry m├┤┼żete pod├íva┼ą chutn├ę jedl├í bez oh─żadu na to, ko─żko ─Źasu m├íte.
Chutn├ę jedl├í jednoducho s mo┼żnos┼ąami pripojenia
Za┼żite skuto─Źn├║ pomoc pri varen├ş s funkciou ConnectedCooking. Na dia─żku nastavte a zme┼łte ─Źas a teplotu r├║ry. U┼ż├şvajte si pohodlie ovl├ídania priebehu varenia dokonca aj mimo kuchyne.
U┼íetrite ─Źas s funkciou r├Żchleho ohrevu
Na┼ía funkcia r├Żchleho ohrevu sa postar├í o to, aby r├║ra bola pripraven├í vtedy, ke─Ć ste pripraven├ş aj vy. S krat┼í├şm ─Źasom predohrevu v porovnan├ş s tradi─Źn├Żm ohrevom m├┤┼żete premeni┼ą vo─żn├ę chv├şle na zapam├Ątate─żnej┼íie pokrmy.
Dotykov├Ż displej, pre odborn├║ pomoc
N├í┼í plnofarebn├Ż dotykov├Ż displej poskytuje intuit├şvny z├í┼żitok a skratky pre 3 najd├┤le┼żitej┼íie funkcie. Tak┼że nemus├şte listova┼ą, aby ste na┼íli ob─ż├║ben├ę funkcie. Predstavuje skratku k chutn├Żm pokrmom.
R├Żchle a ├║─Źinn├ę rovnomern├ę pe─Źenie
N├í┼í syst├ęm rovnomern├ęho pe─Źenia rozv├ídza teplo v celej r├║re, ─Ź├şm zabezpe─Źuje, ┼że v┼íetko bude rovnomerne upe─Źen├ę. V┼íetko bez potreby obracania pokrmu. Na┼ía technol├│gia znamen├í, ┼że va┼ía r├║ra sa nahreje r├Żchlej┼íie, ─Ź├şm v├ím ┼íetr├ş ─Źas a energiu.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├║ry na pe─Źenie