kde nak├║pi┼ą?

od 868,70

Parn├í r├║raVstavan├í parn├í r├║ra┬áBeko BIDM15500XDS┬áv├ím spr├şjemn├ş ka┼żdodenn├ę varenie. R├║ra disponuje osvetlen├şm, ktor├ę sa zapn├şna otvoren├şm dver├ş a chladiacim ventil├ítorom, ktor├Ż chlad├ş elektronick├ę komponenty a extern├ę ─Źasti r├║ry. Spotrebi─Ź pon├║ka nasledovn├Żch┬á20 programov pe─Źenia: 3D pe─Źenie, pe─Źenie s podporou pary, rozmrazovanie, vysokoteplotn├ę pe─Źenie, horn├Ż + doln├Ż ohrev, horn├Ż + doln├Ż ohrev + ventil├ítor, hor├║ci vzduch, gril, gril s ventil├ítorom, n├şzkoteplotn├Ż gril, Eco pe─Źenie, n├şzkoteplotn├ę ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
BEKO BIDM15500XDS - R├║ra zabudovate─żn├í 
10 dn├ş 868,70 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

BEKO BIDM15500XDS - ponuka obchodu

Parametre produktu BEKO BIDM15500XDS

Parn├í r├║raVstavan├í parn├í r├║ra┬áBeko BIDM15500XDS┬áv├ím spr├şjemn├ş ka┼żdodenn├ę varenie. R├║ra disponuje osvetlen├şm, ktor├ę sa zapn├şna otvoren├şm dver├ş a chladiacim ventil├ítorom, ktor├Ż chlad├ş elektronick├ę komponenty a extern├ę ─Źasti r├║ry. Spotrebi─Ź pon├║ka nasledovn├Żch┬á20 programov pe─Źenia:
3D pe─Źenie, pe─Źenie s podporou pary, rozmrazovanie, vysokoteplotn├ę pe─Źenie, horn├Ż + doln├Ż ohrev, horn├Ż + doln├Ż ohrev + ventil├ítor, hor├║ci vzduch, gril, gril s ventil├ítorom, n├şzkoteplotn├Ż gril, Eco pe─Źenie, n├şzkoteplotn├ę pe─Źenie, pomal├ę pe─Źenie, spodn├Ż ohrev, udrovanie teploty, pizza, parn├ę pe─Źenie, parn├ę pe─Źenie s ventil├ítorom, ┼íetrn├ęparn├ę rozmrazovanie, zav├íranie/kysnutie cesta/ su┼íenie potrav├şn/v├Żroba jogurtov.3D pe─ŹenieNov├í gener├ícia pe─Źenia, ktor├í┬áaktivuje v┼íetky vykurovacie teles├í a ventil├ítor┬ápre viacrozmern├║ distrib├║ciu tepla. Dokonca┬áa┼ż tri r├┤zne pokrmy m├┤┼żete pripravi┼ą naraz┬ábez mie┼íania chut├ş a v├┤n├ş.
Teleskopick├ę v├ŻsuvyPre va┼íe pohodlie je parn├í r├║ra vybaven├í teleskopick├Żm v├Żsuvom, ktor├Ż v├ím u┼íetr├ş zbyto─Źn├ę nah├Żbanie sa k r├║re. Je to dokonal├Ż pomocn├şk pri pr├şprave ka┼żd├ęho pokrmu v r├║re. Nez├íle┼ż├ş na tom, ako ve─żk├ę a ┼ąa┼żk├ę jedlo pripravujete. V─Ćaka teleskopick├Żm v├Żsuvom je manipul├ícia s plechmi omnoho jednoduch┼íia. ─Żahko si priprav├şte svoje ob─ż├║ben├ę jedlo a plech si potom m├┤┼żete vysun├║┼ą presne tak ─Ćaleko ako potrebujete.
VlastnostiParn├í r├║ra s objemom┬á71 l┬áje elektrick├í a pon├║ka nieko─żko druhov pe─Źenia. Ovl├ídanie je elektronick├ę dotykov├ę prostredn├şctvom displeja s nastaven├şm jasu a z├ímku.┬áKruhov├ę v├Żhrevn├ę teleso a ventil├ítor┬ár├║ry pon├║ka optim├ílny n├ístroj, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pripravova┼ą a┼ż tri pokrmy naraz! Chute a v├┤ne potrav├şn sa navz├íjom nemie┼íaj├║.┬áGril┬áje ide├ílny pre grilovanie m├Ąsa, klob├ís, toastov alebo r├Żb.Vyu┼ż├şvanie n├║tenej cirkul├ície vzduchu taktie┼ż umo┼ż┼łuje r├Żchlerozmrazenie mrazen├Żch potrav├şn po─Źas nieko─żk├Żch min├║t.┬áS├║─Źasne zapnut├ę spodn├ę a horn├ę v├Żhrevn├ę teleso spolu s hor├║cim vzduchom zaist├ş┬ár├Żchlej┼íie pe─Źenie! Ide├ílna pre pr├şpravu napr├şklad kol├í─Źov.┬áDvierka z vonku i vo vn├║tri s├║ vyroben├ę zo skla a bez skrutiek┬ápre jednoduch├ę ─Źistenie. S├║ vybaven├ę trojit├Żm sklom a┬áSoftClose┬áautomatick├Żm zatv├íran├şm.┬á─îistenie r├║ry sa realizuje pomocou pary SteamShine +.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├║ry na pe─Źenie