kde nak├║pi┼ą?

od 1 389,00

Zabudovate─żn├í parn├í r├║ra SteamPro BSE792320M R├║ra SteamPro disponuje tromi re┼żimami pr├şpravy ÔÇô prv├Ż vyu┼ż├şva hor├║ci vzduch, druh├Ż paru a tret├ş ich kombin├íciu. V kombinovanom re┼żime r├║ra automaticky a presne vypo─Ź├şta optim├ílny pomer ohrevu a pary. SousVide ÔÇô technol├│gia profesion├ílov S technol├│giou SousVide sa m├┤┼żete aj v dom├ícich podmienkach pusti┼ą do v├íkuov├ęho varenia. Profesion├ílni kuch├íri o tejto technol├│gii tvrdia, ┼że s ┼łou mo┼żno dosiahnu┼ą najlep┼íie, najchutnej┼íie a naj┼í┼ąavnatej┼íie v├Żsledky a...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
AEG BSE792320B - vstavan├í r├║ra 
10 dn├ş 1 389,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

AEG BSE792320B 136257 - ponuka obchodu

Parametre produktu AEG BSE792320B 136257

Zabudovate─żn├í parn├í r├║ra SteamPro
BSE792320M
R├║ra SteamPro disponuje tromi re┼żimami pr├şpravy ÔÇô prv├Ż vyu┼ż├şva hor├║ci vzduch, druh├Ż paru a tret├ş ich kombin├íciu. V kombinovanom re┼żime r├║ra automaticky a presne vypo─Ź├şta optim├ílny pomer ohrevu a pary.
SousVide ÔÇô technol├│gia profesion├ílov
S technol├│giou SousVide sa m├┤┼żete aj v dom├ícich podmienkach pusti┼ą do v├íkuov├ęho varenia. Profesion├ílni kuch├íri o tejto technol├│gii tvrdia, ┼że s ┼łou mo┼żno dosiahnu┼ą najlep┼íie, najchutnej┼íie a naj┼í┼ąavnatej┼íie v├Żsledky ako v t├Żch najlep┼í├şch re┼ítaur├íci├ích.

V├Żsledky pod─ża va┼íich predst├ív v─Ćaka teplotnej sonde
Teplotn├í sonda, ktor├í je s├║─Źas┼ąou tejto r├║ry, umo┼ż┼łuje v priebehu pe─Źenia mera┼ą teplotu v strede pokrmu. Zaka┼żd├Żm tak bez n├ímahy dosiahnete dokonal├ę v├Żsledky.

Optim├ílne v├Żsledky so senzorom vlhkosti
Vyspel├Ż senzor vlhkosti v tejto r├║re automaticky nastav├ş spr├ívne mno┼żstvo pary, ─Ź├şm zabezpe─Ź├ş ┼í┼ąavnat├║ konzistenciu a intenz├şvnu chu┼ą jedla.

In┼ípirujte sa receptov├Żmi programami
Ve─żk├Ż a preh─żadn├Ż displej LCD s mo┼żnos┼ąou vyu┼żitia asistovan├Żch receptov├Żch programov je z├írukou skvel├ęho gurm├ínskeho z├í┼żitku. V─Ćaka automatick├ęmu nastaveniu teploty a ─Źasu pe─Źenia m├íte pr├şpravu ┼íirokej ┼ík├íly pokrmov absol├║tne pod kontrolou.

Tich├ę a komfortn├ę privieranie dvierok
Syst├ęm SoftClosing zais┼ąuje, ┼że sa dvierka r├║ry v┼żdy ─żahko a ticho zatvoria. R├║ra tak kombinuje atrakt├şvny vzh─żad s praktick├Żmi funkciami a skvel├Żm v├Żkonom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├║ry na pe─Źenie