kde nak├║pi┼ą?

od 1 681,94

High-end CD prehr├íva─Ź s elektr├│nkov├Żm v├Żstupn├Żm stup┼łom a digit├ílnymi audio vstupmi MCD 1050 je ve─żmi ─Źisto navrhnut├Ż CD high-end prehr├íva─Ź s integrovan├Żm elektr├│nkov├Żm predzosil┼łova─Źom! To prin├í┼ía aj najvy┼í┼íiu presnos┼ą z ─Źisto sn├şman├Żch sign├ílov a najvy┼í┼íie rozl├ş┼íenie pre sign├íly digit├ílnych zdrojov. ─îist├í CD mechanika zais┼ąuje, ┼że optick├ę m├ędi├í s├║ presne naskenovan├ę - ale najlep┼íie na tomto produkte s├║ digit├ílne vstupy pre skenovanie r├Żchlos┼ąou a┼ż 192 kHz/24 bitov. Digit├ílne optick├ę, koaxi├íln...

Magnat MCD 1050 - ponuka obchodu

Parametre produktu Magnat MCD 1050

High-end CD prehr├íva─Ź s elektr├│nkov├Żm v├Żstupn├Żm stup┼łom a digit├ílnymi audio vstupmi
MCD 1050 je ve─żmi ─Źisto navrhnut├Ż CD high-end prehr├íva─Ź s integrovan├Żm elektr├│nkov├Żm predzosil┼łova─Źom! To prin├í┼ía aj najvy┼í┼íiu presnos┼ą z ─Źisto sn├şman├Żch sign├ílov a najvy┼í┼íie rozl├ş┼íenie pre sign├íly digit├ílnych zdrojov.

─îist├í CD mechanika zais┼ąuje, ┼że optick├ę m├ędi├í s├║ presne naskenovan├ę - ale najlep┼íie na tomto produkte s├║ digit├ílne vstupy pre skenovanie r├Żchlos┼ąou a┼ż 192 kHz/24 bitov. Digit├ílne optick├ę, koaxi├ílne a USB zdroje m├┤┼żu by┼ą pripojen├ę k MCD 1050 pri vyu┼żit├ş sekcie vysoko kvalitn├ęho D/A prevodn├şka. Tento high-end prehr├íva─Ź m├í tie┼ż prip├şnate─żn├ę funkcie prevzorkovania na 192 kHz/24 bitov pre CD a digit├ílne vstupy.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
CD prehr├íva─Ź├üno
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka9 cm
┼á├şrka43.4 cm
H─║bka33 cm
Hmotnos┼ą7.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├ídiomagnetof├│ny a CD prehr├íva─Źe