kde nakúpiť?

od 61,02

Rádio Blaupunkt BB15 je jedinečným mixom nostalgie a nových technológií. Už na prvý pohľad zaujme priestor pre vloženie audio MC kazety. Pre ľahké ovládanie kazetového prehrávača slúžia klasické "cvakacie" tlačidlá. Zabudli ste, ako sa ručne ladí rádio? BB15 má späť analógový tuner, ktorý prinesie to pravé potešenie do hľadania vašich obľúbených staníc. Ku kvalitnejšiemu počúvaniu slúži teleskopická anténa, ktorá disponuje vysokou citlivosťou. Ak namietate, že doba pokročila, potom máte samozre...

Blaupunkt BB15 - ponuka obchodu

Parametre produktu Blaupunkt BB15

Rádio Blaupunkt BB15 je jedinečným mixom nostalgie a nových technológií. Už na prvý pohľad zaujme priestor pre vloženie audio MC kazety. Pre ľahké ovládanie kazetového prehrávača slúžia klasické "cvakacie" tlačidlá. Zabudli ste, ako sa ručne ladí rádio? BB15 má späť analógový tuner, ktorý prinesie to pravé potešenie do hľadania vašich obľúbených staníc. Ku kvalitnejšiemu počúvaniu slúži teleskopická anténa, ktorá disponuje vysokou citlivosťou.

Ak namietate, že doba pokročila, potom máte samozrejme pravdu. Rádio disponuje tiež modernými technológiami, medzi ktoré patrí CD prehrávač s podporou MP3 súborov, USB port, ktorý umožňuje prehrávanie vlastnej hudby z USB kľúča alebo AUX vstup pre priame prehrávanie hudby z mobilných telefónov či prenosných audio prehrávačov. To všetko si užijete na výkonných stereo reproduktoroch s efektívnym výkonom 4 W. Divokejších poslucháčov tiež poteší funkcia Bass Boost (X-BASS), ktorá vašej hudbe dá ten pravý šmrnc!

Napájanie je možné prívodným káblom alebo na batérie, na svoje si tak prídete, aj ak chcete posedieť na slniečku a neobmedzovať sa káblami. Pokiaľ naopak túžite po súkromí, stačí pripojiť slúchadlá a užiť si hudbu či čítanie knihy v úplnom pokoji. Skrátka a dobre, je tu opäť to staré dobré rádio, len doplnené o moderné funkcie, bez ktorých si neviete predstaviť život.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Kazetový magnetofónÁno
CD prehrávačÁno
Prehrávanie MP3Áno
DisplejÁno
 
Zvuk
Výkon4 W
Počet reproduktorov2
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
Slúchadlový výstupÁno
 
Rozmery
Výška23.5 cm
Šírka31 cm
Hĺbka16 cm
Hmotnosť2.1 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Rádiomagnetofóny a CD prehrávače