Philips TAPR702 TAPR702/12

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 69,99

Jasn├Ż a┬ájednoduch├Ż displejSpoza textiln├Żch priestorov├Żch reproduktorov tohto Bluetooth bud├şka svieti ve─żk├Ż digit├ílny ─Źasov├Ż displej. Ovl├ídacie tla─Źidl├í na hornom lesklom paneliOvl├ídacie tla─Źidl├í s├║ umiestnen├ę na hornom lesklom paneli, v┬áktorom je tie┼ż ukryt├í bezdr├┤tov├í nab├şjacia podlo┼żka Qi pre v├í┼í telef├│n. Stla─Źte pre p├írovanie, odlo┼żenie/jas, hlasitos┼ą, prehr├ívanie/pauzaStla─Źte pre p├írovanie, odlo┼żenie/jas, hlasitos┼ą, prehr├ívanie/pauza. Pre telef├│ny star┼íieho typu je k┬ádispoz├şcii nab├şjac├ş port...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips TAPR702 TAPR702/12 - Digit├ílny r├ídiobud├şk s Bluetooth a bezdr├┤tov├Żm nab├şjan├şm mob. telef├│nu 
10 dn├ş 69,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips TAPR702 TAPR702/12 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips TAPR702 TAPR702/12

Jasn├Ż a┬ájednoduch├Ż displejSpoza textiln├Żch priestorov├Żch reproduktorov tohto Bluetooth bud├şka svieti ve─żk├Ż digit├ílny ─Źasov├Ż displej.
Ovl├ídacie tla─Źidl├í na hornom lesklom paneliOvl├ídacie tla─Źidl├í s├║ umiestnen├ę na hornom lesklom paneli, v┬áktorom je tie┼ż ukryt├í bezdr├┤tov├í nab├şjacia podlo┼żka Qi pre v├í┼í telef├│n.
Stla─Źte pre p├írovanie, odlo┼żenie/jas, hlasitos┼ą, prehr├ívanie/pauzaStla─Źte pre p├írovanie, odlo┼żenie/jas, hlasitos┼ą, prehr├ívanie/pauza. Pre telef├│ny star┼íieho typu je k┬ádispoz├şcii nab├şjac├ş port USB.
─îasova─Ź vypnutia. Nechajte sa un├í┼ía┼ą po─Ź├║van├şm va┼íich ob─ż├║ben├Żch mel├│di├şNechajte sa un├í┼ía┼ą pokojn├Żm sp├ínkom, zatia─ż ─Źo na pozad├ş hr├í v├í┼í ob─ż├║ben├Ż podcast alebo zoznam skladieb. ─îasova─Ź vypnutia hod├şn m├┤┼żete nastavi┼ą tak, aby zariadenie streamovalo a┼ż 2┬áhodiny. Po uplynut├ş nastaven├ęho ─Źasu sa reproduktor vypne. U┼ż sa nebudete budi┼ą uprostred noci a┬áp├Żta┼ą sa, pre─Źo sa va┼ía hudba st├íle prehr├íva!
Du├ílna funkcia bud├şka. Nastavte dva bud├şkyFunkcia du├ílneho bud├şka v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą dva r├┤zne bud├şky. Perfektn├ę, ak pravdepodobne odlo┼ż├şte prv├Ż alarm. Alebo ak sa v├í┼í partner mus├ş zob├║dza┼ą pred vami.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├ídi├í a r├ídiobud├şky