kde nak├║pi┼ą?

od 6,28

N├íu─Źn├ę a celosvetovo mimoriadne popul├írne Puzzle Larsen napom├íhaj├║ de┼ąom v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş hravou formou rozv├şja┼ą svoj intelekt a prehlbova┼ą svoje vedomosti. Z├íbavnou formou skladania deti spozn├ívaj├║ abecedu i ─Ź├şslice, u─Źia sa z├íklady matematiky, angli─Źtiny, zemepisu, ─Źi hist├│rie ─żudstva a vesm├şru. Spozn├ívaj├║ ko─żko je hod├şn, dopravn├ę zna─Źky ─Źi svoje telo. Skladan├şm a hrou obohacuj├║ svoje vedomosti a zdokona─żuj├║ svoje zru─Źnosti. Vo svete maj├║ tieto puzzle mimoriadny ├║spech v pred┼íkolsk├Ż...

Starovek├ę Gr├ęcko - ponuka obchodu

Starovek├ę Gr├ęcko 
11 dn├ş 6,28 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Starovek├ę Gr├ęcko

N├íu─Źn├ę a celosvetovo mimoriadne popul├írne Puzzle Larsen napom├íhaj├║ de┼ąom v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş hravou formou rozv├şja┼ą svoj intelekt a prehlbova┼ą svoje vedomosti. Z├íbavnou formou skladania deti spozn├ívaj├║ abecedu i ─Ź├şslice, u─Źia sa z├íklady matematiky, angli─Źtiny, zemepisu, ─Źi hist├│rie ─żudstva a vesm├şru. Spozn├ívaj├║ ko─żko je hod├şn, dopravn├ę zna─Źky ─Źi svoje telo. Skladan├şm a hrou obohacuj├║ svoje vedomosti a zdokona─żuj├║ svoje zru─Źnosti. Vo svete maj├║ tieto puzzle mimoriadny ├║spech v pred┼íkolsk├Żch a ┼íkolsk├Żch zariadeniach a v mnoh├Żch krajn├ích s├║ zaraden├ę do vyu─Źovacieho procesu ako ┼íkolsk├ę pom├┤cky.
Neexistuj├║ reklam├ície, s├║ vyr├íban├ę v├Żlu─Źne z recyklovan├Żch materi├ílov (tak hum├ínne chr├ínia pr├şrodu) a certifikovan├ę PEFC. U┼ż 60 rokov sa pre cel├Ż svet vyr├íbaju v N├│rsku. Dedia sa z gener├ície na gener├íciu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Puzzle