kde nak├║pi┼ą?

od 29,90

Jedine─Źn├í technol├│gia OneBladePhilips OneBlade je vybaven├Ż novou revolu─Źnou technol├│giou pre styling tv├íre a starostlivos┼ą o vzh─żad. Dok├í┼że zastrih├íva┼ą, vytvarova┼ą a oholi┼ą f├║zy v┼íetk├Żch d─║┼żok. V─Ćaka syst├ęmu dvojitej ochrany, k─║zav├ęmu po┼ąahu v kombin├ícii so zaoblen├Żmi ┼ípi─Źkami, je holenie ─żah┼íie a pohodlnej┼íie. Technol├│gia holenia predstavuje r├Żchlo sa pohybuj├║ce ostrie (200x za sekundu), ktor├ę je ├║─Źinn├ę aj pre dlh├ę f├║zy. Odoln├í ─Źepe─ż OneBlade─îepele s├║ trv├ícne. Na dosiahnutie optim├ílneho v├Żkonu ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips OneBlade QP620/50 - N├íhradn├ę hlavice pre Philips OneBlade 
na sklade 29,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips OneBlade QP620/50 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips OneBlade QP620/50

Jedine─Źn├í technol├│gia OneBladePhilips OneBlade je vybaven├Ż novou revolu─Źnou technol├│giou pre styling tv├íre a starostlivos┼ą o vzh─żad. Dok├í┼że zastrih├íva┼ą, vytvarova┼ą a oholi┼ą f├║zy v┼íetk├Żch d─║┼żok. V─Ćaka syst├ęmu dvojitej ochrany, k─║zav├ęmu po┼ąahu v kombin├ícii so zaoblen├Żmi ┼ípi─Źkami, je holenie ─żah┼íie a pohodlnej┼íie. Technol├│gia holenia predstavuje r├Żchlo sa pohybuj├║ce ostrie (200x za sekundu), ktor├ę je ├║─Źinn├ę aj pre dlh├ę f├║zy.
Odoln├í ─Źepe─ż OneBlade─îepele s├║ trv├ícne. Na dosiahnutie optim├ílneho v├Żkonu je potrebn├ę ka┼żd├║ ─Źepe─ż meni┼ą len raz za 4┬ámesiace*. V├Żmena je jednoduch├í a┬ápraktick├í.
Ochrann├Ż n├ístavec proti porezaniu v citliv├Żch oblastiachNasa─Ćte ochrann├Ż n├ístavec a vyhnite sa porezaniu v citliv├Żch oblastiach
Jednoducho zastrih├ívajte v akomko─żvek smere (3┬ámm)Pripojen├şm hrebe┼łov├ęho n├ístavca na telo (3┬ámm) budete m├┤c┼ą jednoducho zastrih├íva┼ą v akomko─żvek smere.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íentvo pre holiace stroj─Źeky