kde nak├║pi┼ą?

od 54,90

S technol├│giou priemyseln├Żch vys├íva─Źov spln├ş Nilfisk Buddy n├íro─Źn├ę ├║lohy v dom├ícnosti, dielni a v okol├ş domu. Oproti be┼żn├Żm vys├íva─Źom m├í tento vysok├Ż sac├ş v├Żkon, ve─żk├║ n├ídobu na ne─Źistoty, ┼ípi─Źkov├║ filtr├íciu a odoln├║ kon┼ítrukciu. Je jedno, kde m├íte pr├íve neporiadok. Vysaje toti┼ż such├ę i mokr├ę ne─Źistoty. Tie┼ż dok├í┼że vzduch f├║ka┼ą, ─Źo vyu┼żijete pri nafukovan├ş matrac├ş, ─Źlnov a pod. Pobije sa s ka┼żd├Żm probl├ęmom, ktor├Ż mu priprav├şte. To v┼íetko z neho rob├ş univerz├ílnu vo─żbu. Vys├íva─Ź je nato─żko pou┼ż├şva...

Nilfisk Buddy II 18L - ponuka obchodu

Nilfisk Buddy II 18L (18451124) 
na sklade 54,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Nilfisk Buddy II 18L

S technol├│giou priemyseln├Żch vys├íva─Źov spln├ş Nilfisk Buddy n├íro─Źn├ę ├║lohy v dom├ícnosti, dielni a v okol├ş domu. Oproti be┼żn├Żm vys├íva─Źom m├í tento vysok├Ż sac├ş v├Żkon, ve─żk├║ n├ídobu na ne─Źistoty, ┼ípi─Źkov├║ filtr├íciu a odoln├║ kon┼ítrukciu. Je jedno, kde m├íte pr├íve neporiadok. Vysaje toti┼ż such├ę i mokr├ę ne─Źistoty. Tie┼ż dok├í┼że vzduch f├║ka┼ą, ─Źo vyu┼żijete pri nafukovan├ş matrac├ş, ─Źlnov a pod. Pobije sa s ka┼żd├Żm probl├ęmom, ktor├Ż mu priprav├şte. To v┼íetko z neho rob├ş univerz├ílnu vo─żbu.

Vys├íva─Ź je nato─żko pou┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Ż, ┼że sa v podstate nemus├şte stara┼ą o ni─Ź in├ę ako o upratovanie. V─Ćaka filtru z materi├ílu PET fleece je mo┼żn├ę s├║─Źasne vys├íva┼ą such├ę i mokr├ę ne─Źistoty bez toho, aby ste museli uprostred upratovania ─Źoko─żvek meni┼ą. Potrebujete hubicu do stiesnen├Żch priestorov? S ├║chytmi pre pr├şslu┼íenstvo budete ma┼ą v┼íetko po ruke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Priemyseln├ę vys├íva─Źe