kde nak├║pi┼ą?

od 59,00

HECHT 8314 je v├Żkonn├Ż vys├íva─Ź pre mokr├ę i such├ę vys├ívanie ur─Źen├Ż nielen pre pou┼żitie v diel┼łach. Prach, ne─Źistoty alebo voda s├║ vys├ívan├ę do ve─żkej 30 l nerezovej n├ídoby, ktor├í je vybaven├í ve─żk├Żm v├Żpustn├Żm ventilom. S vys├íva─Źom je dod├ívan├Ż predfilter, papierov├Ż hepa filter pre such├ę a molitanov├Ż filter pre mokr├ę vys├ívanie. Pre such├ę vys├ívanie je vys├íva─Ź vybaven├Ż hepa filtrom, na ktor├Ż je navle─Źen├Ż predfilter. Predfilter zachyt├ş v├Ą─Ź┼íie ─Źastice, jemn├Ż HEPA filter potom zachyt├íva jemn├ę ─Źiasto─Źky pr...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 8314 vystaven├Ż kus - lektrick├Ż vys├íva─Ź, mokro/such├ę vys├ívanie 
na sklade 59,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 8314 - ponuka obchodu

Parametre produktu Hecht 8314

HECHT 8314 je v├Żkonn├Ż vys├íva─Ź pre mokr├ę i such├ę vys├ívanie ur─Źen├Ż nielen pre pou┼żitie v diel┼łach. Prach, ne─Źistoty alebo voda s├║ vys├ívan├ę do ve─żkej 30 l nerezovej n├ídoby, ktor├í je vybaven├í ve─żk├Żm v├Żpustn├Żm ventilom. S vys├íva─Źom je dod├ívan├Ż predfilter, papierov├Ż hepa filter pre such├ę a molitanov├Ż filter pre mokr├ę vys├ívanie.

Pre such├ę vys├ívanie je vys├íva─Ź vybaven├Ż hepa filtrom, na ktor├Ż je navle─Źen├Ż predfilter. Predfilter zachyt├ş v├Ą─Ź┼íie ─Źastice, jemn├Ż HEPA filter potom zachyt├íva jemn├ę ─Źiasto─Źky prachu. Pri suchom vys├ívan├ş mus├ş by┼ą nasaden├ę zbern├ę filtra─Źn├ę papierov├ę vrecko.

Pre mokr├ę vys├ívanie je vys├íva─Ź osaden├Ż molitanov├Żm filtrom, ktor├Ż zachyt├íva ne─Źistoty z vody. Ak je n├ídoba pln├í, plav├ík automaticky uzavrie sac├ş otvor, ─Ź├şm br├íni preniknutiu vody do turb├şny vys├íva─Źa. Obsluha teda nemus├ş str├í┼żi┼ą stav naplnenia n├ídr┼że. Zne─Źisten├║ vodu je mo┼żn├ę v├Żpustn├Żm otvorom ─żahko vyp├║┼í┼ąa┼ą napr├şklad do kan├íla.

Vys├íva─Ź nie je ur─Źen├Ż pre vys├ívanie jemn├ęho prachu z br├║senia a v┼Ľtania sadrokart├│nu, ┼ítuky a omietok.

Pr├şkon vys├íva─Źa je 1400 W, sac├ş v├Żkon je 18 kPa. D─║┼żka pr├şvodn├ęho k├íbla je 4 m. Rozmery vys├íva─Źa: v├Ż┼íka 64 cm, z├íklad┼ła 36 x36 cm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Priemyseln├ę vys├íva─Źe