kde nak├║pi┼ą?

od 57,90

Zabudnite na univerz├ílne vys├íva─Źe a ostatn├ę v├Żrobky, s ktor├Żmi nemo┼żno vys├íva┼ą tepl├Ż popol a zverte upratovanie kozuba ─Źi priestoru okolo kachl├ş ┼ípi─Źkov├ęmu vys├íva─Źu na popol. Domo DO232AZ je jeden z m├íla pr├şstrojov na trhu, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą aj na popol s teplotou a┼ż 60 ┬░C. Z├ísluhu m├í na tom prepracovan├Ż dvojit├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm zlo┼żen├Ż z nehor─żav├ęho filtra zo sklenen├Żch vl├íkien, v─Ćaka ─Źomu je zaru─Źen├í oh┼łovzdornos┼ą. Popol sa uklad├í v kovovom z├ísobn├şku s objemom 20 litrov. Ohybn├í hadica s kovo...

Domo DO232AZ - ponuka obchodu

DOMO DO232AZ 
na sklade 57,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Domo DO232AZ

Zabudnite na univerz├ílne vys├íva─Źe a ostatn├ę v├Żrobky, s ktor├Żmi nemo┼żno vys├íva┼ą tepl├Ż popol a zverte upratovanie kozuba ─Źi priestoru okolo kachl├ş ┼ípi─Źkov├ęmu vys├íva─Źu na popol. Domo DO232AZ je jeden z m├íla pr├şstrojov na trhu, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą aj na popol s teplotou a┼ż 60 ┬░C. Z├ísluhu m├í na tom prepracovan├Ż dvojit├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm zlo┼żen├Ż z nehor─żav├ęho filtra zo sklenen├Żch vl├íkien, v─Ćaka ─Źomu je zaru─Źen├í oh┼łovzdornos┼ą.

Popol sa uklad├í v kovovom z├ísobn├şku s objemom 20 litrov. Ohybn├í hadica s kovovou vlo┼żkou zabra┼łuje pop├íleniu a jej d─║┼żka 140 cm zaru─Źuje dlh├Ż dosah do ka┼żd├ęho k├║ta. Siln├Ż motor s v├Żkonom 1200 W je integrovan├Ż priamo vo veku. Vys├íva─Ź je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą aj na vys├ívanie in├Żch pevn├Żch ─Źast├şc, ako napr. prach, piliny ─Źi piesok. Samozrejmos┼ąou je ─żahk├í ├║dr┼żba a d─║┼żka pr├şvodn├ęho k├íbla je 5 metrov.

V balen├ş n├íjdete kovov├Ż nadstavec na vys├ívanie hor├║ceho popola s d─║┼żkou 25 cm a plastov├║ ┼ítrbinov├║ hubicu na vychladnut├Ż popol z nepr├şstupn├Żch miest.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Priemyseln├ę vys├íva─Źe