kde nakúpiť?

od 71,00

Cressi Victory je dlhší, kvalitný potápačský nôž, ktorého čepeľ je vyrobená z japonskej ocele. Vybavený rovným aj zúbkovaným ostrím. Špička je ostrá, preto je vhodný aj pre lov rýb. Rukoväť noža je ergonomicky tvarovaná, vyrobená z lisovanej gumy. Nôž pevne uchopíte do ruky, aj rukavice. V odolnom, nárazu vzdornom púzdre drží vďaka bezpečnostnému zámku. Na konci rukoväte je oko pre bezpečnostné lanko. Vďaka priloženým gumovým popruhom pripevníte nôž Victory na honu i BCD. Cressi Victory v skra...

Výber overených obchodov

diving-shop.sk
Potápačský nôž Cressi VICTORY 
11 dní 71,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v diving-shop.sk

Osobný odber zadarmo
Do e-shopu

Cressi Victory - ponuka obchodu

Parametre produktu Cressi Victory

Cressi Victory je dlhší, kvalitný potápačský nôž, ktorého čepeľ je vyrobená z japonskej ocele. Vybavený rovným aj zúbkovaným ostrím. Špička je ostrá, preto je vhodný aj pre lov rýb.
Rukoväť noža je ergonomicky tvarovaná, vyrobená z lisovanej gumy. Nôž pevne uchopíte do ruky, aj rukavice. V odolnom, nárazu vzdornom púzdre drží vďaka bezpečnostnému zámku. Na konci rukoväte je oko pre bezpečnostné lanko. Vďaka priloženým gumovým popruhom pripevníte nôž Victory na honu i BCD.

Cressi Victory v skratke: 

kvalitný potápačský nôž 
ostrá, špicatá čepeľ z japonskej ocele
rovné i zúbkované ostrie 
odolné voči korózii
vhodný pre potápačov i spearfisherov
celková dĺžka 24,5 cm
dĺžka čeple 12,4 cm, šírka 4mm
ergonomicky tvarovaná rukoväť Easy Grip
púzdro s bezpečnostným zámkom
odolné voči nárazu
popruhy na nohu alebo BCD

Naše hodnotenie: Victory je pevný, odolný nôž s čepeľou z kvalitnej japonskej ocele. Gumová rukoväť dobre sadne do ruky, ešte lepšie sa drží v rukaviciach. Čepaľ výborne reže. Špička je naozaj ostrá. Zámok na púzdre je spoľahlivý, veľmi dobre sa ovláda.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Potápanie