Cressi Pro Star Bag Ve─żkos┼ą: 37/38

Cressi Pro Star Bag Ve─żkos┼ą: 37/38

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 79,50

Cressi Pro Star Bag┬áobsahuje masku, ┼ínorchel a plutvy, ktor├ę s├║ vhodn├ę na pot├ípanie, pokro─Źil├ę ┼ínorchlovanie, alebo za─Ź├şnaj├║ci freediving a sperfishing. Maska Matrix je klasick├í, v├Ą─Ź┼íia maska na pot├ípanie a ┼ínorchlovanie, ktor├í m├í v┼íak zn├ş┼żen├Ż vn├║torn├Ż objem, v─Ćaka ─Źomu je mo┼żn├ę ju pou┼żi┼ą aj na jednoduch┼í├ş freediving a spearfishing. Matrix m├í kvalitn├ę, dvojit├ę tesnenie, ve─żk├ę ┼ío┼íovky z tvrden├ęho skla, na tv├íri dobre dr┼ż├ş a je ve─żmi pohodln├í, aj pri dlh┼í├şch ponoroch. ┼ánorchel Gamma je klasick├Ż po...

V├Żber overen├Żch obchodov

diving-shop.sk
Pot├ípa─Źsk├Ż set Cressi Pro Star Bag 
na sklade 79,50 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v diving-shop.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Do e-shopu

Cressi Pro Star Bag Ve─żkos┼ą: 37/38 - ponuka obchodu

Parametre produktu Cressi Pro Star Bag Ve─żkos┼ą: 37/38

Cressi Pro Star Bag┬áobsahuje masku, ┼ínorchel a plutvy, ktor├ę s├║ vhodn├ę na pot├ípanie, pokro─Źil├ę ┼ínorchlovanie, alebo za─Ź├şnaj├║ci freediving a sperfishing.
Maska Matrix je klasick├í, v├Ą─Ź┼íia maska na pot├ípanie a ┼ínorchlovanie, ktor├í m├í v┼íak zn├ş┼żen├Ż vn├║torn├Ż objem, v─Ćaka ─Źomu je mo┼żn├ę ju pou┼żi┼ą aj na jednoduch┼í├ş freediving a spearfishing. Matrix m├í kvalitn├ę, dvojit├ę tesnenie, ve─żk├ę ┼ío┼íovky z tvrden├ęho skla, na tv├íri dobre dr┼ż├ş a je ve─żmi pohodln├í, aj pri dlh┼í├şch ponoroch.
┼ánorchel Gamma je klasick├Ż polosuch├Ż ┼ínorchel, s dostato─Źn├Żm pr├şsunom vzduchu aj pre┬átr├ęnovan├ęho freedivera. Na vrchole trubice je prieh─żadn├Ż┬ákryt proti ┼ípliechaj├║cej vode, v spodnej ─Źasti je v├Żdychov├Ż ventil, ktor├Żm sa zbav├şte pr├şpadnej vody z trubice. N├íustok je ve─żmi m├Ąkk├Ż, netla─Ź├ş, nezavadzia, vyroben├Ż z antialergick├ęho silik├│nu.
Plutvy Pro Star s├║ pohodln├ę, boti─Źkov├ę plutvy s ─żahk├Ż, pevn├Żm listom, ktor├Ż d├íva plutve dobr├║ efektivitu i v├Żkon.┬á
Cel├Ż set je zbalen├Ż v praktickej sie┼ąke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pot├ípanie