Cressi Ocean VIP Farba: akvamar├şnov├í

Cressi Ocean VIP Farba: akvamar├şnov├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 40,00

Cressi Ocean Top┬áje jednoduch┼í├ş ┼ínorchlovac├ş set pre mu┼żov aj ┼żeny. Ide├ílny na dovolenkov├ę ┼ínorchlovanie a z├íbavu. Ve─żk├ę ┼ío┼íovky a prieh─żadn├Ż silik├│n masky Ocean┬áv├ím poskytuje dostato─Źn├Ż v├Żh─żad do v┼íetk├Żch str├ín. Vn├║torn├ę tesnenie po obvode antialergickej sukne, m├í ve─żmi dobr├ę tesniace ├║─Źinky. Zabra┼łuje aby sa voda dostala pod masku. Remienok ─żahko nastav├şte pomocou sp├┤n, ktor├ę s├║ umiestnen├ę na oboch stran├ích r├ímu.┬áMaska je dostato─Źne ve─żk├í pre mu┼żov, no dobre sadne aj ┼żen├ím.┬á Polosuch├Ż ┼ínorche...

V├Żber overen├Żch obchodov

diving-shop.sk
Pot├ípa─Źsk├Ż set Cressi OCEAN VIP (SET NA ┼íNORCHLOVANIE) 
na sklade 40,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v diving-shop.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Do e-shopu

Cressi Ocean VIP Farba: akvamar├şnov├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Cressi Ocean VIP Farba: akvamar├şnov├í

Cressi Ocean Top┬áje jednoduch┼í├ş ┼ínorchlovac├ş set pre mu┼żov aj ┼żeny. Ide├ílny na dovolenkov├ę ┼ínorchlovanie a z├íbavu.

Ve─żk├ę ┼ío┼íovky a prieh─żadn├Ż silik├│n masky Ocean┬áv├ím poskytuje dostato─Źn├Ż v├Żh─żad do v┼íetk├Żch str├ín. Vn├║torn├ę tesnenie po obvode antialergickej sukne, m├í ve─żmi dobr├ę tesniace ├║─Źinky. Zabra┼łuje aby sa voda dostala pod masku. Remienok ─żahko nastav├şte pomocou sp├┤n, ktor├ę s├║ umiestnen├ę na oboch stran├ích r├ímu.┬áMaska je dostato─Źne ve─żk├í pre mu┼żov, no dobre sadne aj ┼żen├ím.┬á
Polosuch├Ż ┼ínorchel Gamma, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş u┼ż├şva┼ą si ┼ínorchlovanie bez toho, aby v├ím voda natiekla do ├║st. ┼ánorchel pozost├íva z elipsovitej, m├Ąkkej trubice, odn├şmate─żn├ęho vlnolamu, ktor├Ż poskytuje dostatok vzduchu a z├írove┼ł zabra┼łuje vniknutiu vody do trubice, z v├Żdychov├ęho ventilu, cez ktor├Ż ─żahko vyf├║knete nadbyto─Źn├║ vodu von z trubice, z antialergick├ęho, tvarovan├ęho a m├Ąkk├ęho n├íustku, ktor├Ż je umiestnen├Ż ni┼ż┼íie, tak aby ste sa pri ┼ínorchlovan├ş c├ştili komfortne, z odn├şmate─żn├ęho ├║chytu, ktor├Ż ─żahko nasad├şte na masku a n├ísledne na ┼ínorchel.
Cel├Ż je set ─żahk├Ż, kompaktn├Ż v modernom preveden├ş.
N├í┼í tip: K setu Ocean sa v├ím bud├║ hodi┼ą dobr├ę plutvy. Odpor├║─Źame kvalitn├ę boti─Źkov├ę┬áplutvy Pluma,┬áv ─Źierno striebornej farbe, alebo jednoduch┼íie, aquamar├şnov├ę Rondinella. Oboje ─żahko zbal├şte na dovolenku, aj pl├í┼ż.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pot├ípanie