kde nak├║pi┼ą?

od 18,99

Hra pre PC World to the West. World to the West je ak─Źn├í advent├║ra ┼ít├║dia Rain Games. Cel├í hra je vybudovan├í na z├íklade sveta ├║spe┼ín├ęho nez├ívisl├ęho titulu menom Teslagrad. ┼áTVORICA HRDINOV V hre hrajete za ┼ítyri jedine─Źn├ę postavy - Teslamancerky Lumina, sirotu Knaus, oh├Żba─Źku mysle sle─Źnu Teri a sil├íka s ├║┼żasn├Żmi f├║zikmi Lorda Cloningtona. Ka┼żd├Ż m├í svoju vlastn├║ motiv├íciu, zru─Źnosti a ich na poh─żad nez├ívisl├ę osobn├ę pr├şbehy sa postupom ─Źasu postupne prel├şnaj├║. ROZMANIT├Ł SVET Pri dobrodru┼żs...

World to the West - ponuka obchodu

World to the West 
na sklade 18,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu World to the West

Hra pre PC World to the West. World to the West je ak─Źn├í advent├║ra ┼ít├║dia Rain Games. Cel├í hra je vybudovan├í na z├íklade sveta ├║spe┼ín├ęho nez├ívisl├ęho titulu menom Teslagrad.


ŠTVORICA HRDINOV
V hre hrajete za ┼ítyri jedine─Źn├ę postavy - Teslamancerky Lumina, sirotu Knaus, oh├Żba─Źku mysle sle─Źnu Teri a sil├íka s ├║┼żasn├Żmi f├║zikmi Lorda Cloningtona. Ka┼żd├Ż m├í svoju vlastn├║ motiv├íciu, zru─Źnosti a ich na poh─żad nez├ívisl├ę osobn├ę pr├şbehy sa postupom ─Źasu postupne prel├şnaj├║.


ROZMANIT├Ł SVET
Pri dobrodru┼żstve, kedy sa budete sna┼żi┼ą unikn├║┼ą temn├ęmu tie┼łu d├ívneho proroctva, spozn├íte podmaniv├Ż a ─Źarovn├Ż svet hry. Postupne objav├şte skorumpovan├ę kol├│nie, hust├ę d┼żungle a premrznut├ę tundry.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry