UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş

UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,75

Hra pre PC UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş. Kombin├ícia third-person ak─Źnej hry s prvkami real-time strat├ęgie. T├íto jedine─Źn├í kombin├ícia dvoch hern├Żch re┼żimov stoj├ş spolu s hlbok├Żm a p├║tav├Żm dejom, ktor├Ż je postaven├Ż na z├íkladoch skuto─Źnej udalosti II. svetovej vojny, teda najv├Ą─Ź┼íieho civiln├ęho povstania proti nemeckej okup├ícii v dejin├ích II. sv. vojny - Var┼íavsk├ęho povstania. Uprising44 prin├í┼ía pr├şbeh "prototypu" modern├Żch ┼ípeci├ílnych s├şl - v├Żsadk├írov, ktor├ş s├║ nasaden├ş v ob├Żvan├Żch ...

UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş - ponuka obchodu

UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş 
na sklade 8,75 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş

Hra pre PC UPRISING 44: Var┼íavsk├ę povst├ín├ş. Kombin├ícia third-person ak─Źnej hry s prvkami real-time strat├ęgie. T├íto jedine─Źn├í kombin├ícia dvoch hern├Żch re┼żimov stoj├ş spolu s hlbok├Żm a p├║tav├Żm dejom, ktor├Ż je postaven├Ż na z├íkladoch skuto─Źnej udalosti II. svetovej vojny, teda najv├Ą─Ź┼íieho civiln├ęho povstania proti nemeckej okup├ícii v dejin├ích II. sv. vojny - Var┼íavsk├ęho povstania.

Uprising44 prin├í┼ía pr├şbeh "prototypu" modern├Żch ┼ípeci├ílnych s├şl - v├Żsadk├írov, ktor├ş s├║ nasaden├ş v ob├Żvan├Żch oblastiach, do prostredia ileg├ílnej bojovej organiz├ície, aby vykon├ívali sabot├í┼że proti vojensk├Żm jednotk├ím Tretej r├ş┼íe.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry