kde nak├║pi┼ą?

od 29,99

Hra pre PC Tyranny. Klasick├ę RPG od sl├ívnych v├Żvoj├írov z Obsidianu. Pr├íve skon─Źila vojna medzi dobrom a zlom a sily zla na ─Źele s vl├ídcom Kyrosom zv├ş┼ąazili. Kyrosove nemilosrdn├ę arm├ídy vytv├íraj├║ podobu sveta a jeho obyvatelia si musia n├íjs┼ą svoje nov├ę ├║lohy vo svete zmietanom neust├ílymi bojmi a chaosom. Zatia─ż ─Źo bud├║ hr├í─Źi zastupuj├║ci ├║lohu jedn├ęho z Kyrosov├Żch d├┤stojn├şkov prech├ídza┼ą svetom, bud├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą prich├ídza┼ą do interakcie s popul├íciou a sna┼żi┼ą sa ich prin├║ti┼ą k lojalite, odporu, ale...

Tyranny - ponuka obchodu

Tyranny 
na sklade 29,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Tyranny

Hra pre PC Tyranny. Klasick├ę RPG od sl├ívnych v├Żvoj├írov z Obsidianu. Pr├íve skon─Źila vojna medzi dobrom a zlom a sily zla na ─Źele s vl├ídcom Kyrosom zv├ş┼ąazili. Kyrosove nemilosrdn├ę arm├ídy vytv├íraj├║ podobu sveta a jeho obyvatelia si musia n├íjs┼ą svoje nov├ę ├║lohy vo svete zmietanom neust├ílymi bojmi a chaosom. Zatia─ż ─Źo bud├║ hr├í─Źi zastupuj├║ci ├║lohu jedn├ęho z Kyrosov├Żch d├┤stojn├şkov prech├ídza┼ą svetom, bud├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą prich├ídza┼ą do interakcie s popul├íciou a sna┼żi┼ą sa ich prin├║ti┼ą k lojalite, odporu, alebo strachu.

UNIK├üTNY PR├ŹBEH
Hra pon├║ka unik├ítny pr├şbeh a origin├ílnym zasaden├şm. M├ílokde m├┤┼żete hra┼ą za t├Żch zl├Żch a pom├┤c┼ą im upevni┼ą ich moc. Boj medzi dobrom a zlom je toti┼ż na konci a vy sa mus├şte chopi┼ą ├║lohy, ako zlo udr┼ża┼ą.

NA VA┼áICH VO─ŻB├üCH Z├üLE┼Ż├Ź
Za┼żite in├Ż dej pri ka┼żdom rozohran├ş. Ako d├┤stojn├şk v Kyrosovej arm├íde m├íte v ruk├ích obrovsk├║ moc. Vyu┼żijete svoju moci, aby ste si z├şskali lojalitu a zaistili stabilitu, alebo sa rad┼íej premen├şte na ob├ívan├ęho tyrana? Kompletne nov├Ż a zauj├şmav├Ż fantasy svet s bohatou kult├║rnou trad├şciou v├ím pon├║kne mno┼żstvo r├┤znych ciest.

RPG ZO STAREJ ŠKOLY
─îak├í v├ís n├íro─Źn├Ż, klasick├Ż RPG s├║bojov├Ż syst├ęm. Charakteristick├ę RPG s├║boje s pauzovan├şm, modern├Żmi mechanizmami a prezent├íciou.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry