kde nak├║pi┼ą?

od 17,99

Hra pre PC The Town of Light. U┼żite si hru fikt├şvnymi o─Źami 16 ro─Źnej diev─Źiny s menom Ren├ęe, ktor├í trp├ş pr├şznakmi du┼íevnej poruchy. H─żad├í odpovede na mno┼żstvo ot├ízok z minulosti a z├írove┼ł sk├║ma miesto, kde str├ívila v├Ą─Ź┼íinu svojej mladosti. Nasleduje temn├ę a emocion├ílne dobrodru┼żstvo, kde sa hranica medzi z├íbavou, rozpr├ívan├şm pr├şbehu a realitou stiera a┼ż k nepoznaniu. T├íto hra zalo┼żen├í na rozsiahlom v├Żskume a in┼ípirovan├í skuto─Źn├Żmi udalos┼ąami, je psychologick├Żm pr├şbehom z poh─żadu prvej osoby z...

The Town of Light - ponuka obchodu

The Town of Light 
na sklade 17,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu The Town of Light

Hra pre PC The Town of Light. U┼żite si hru fikt├şvnymi o─Źami 16 ro─Źnej diev─Źiny s menom Ren├ęe, ktor├í trp├ş pr├şznakmi du┼íevnej poruchy. H─żad├í odpovede na mno┼żstvo ot├ízok z minulosti a z├írove┼ł sk├║ma miesto, kde str├ívila v├Ą─Ź┼íinu svojej mladosti. Nasleduje temn├ę a emocion├ílne dobrodru┼żstvo, kde sa hranica medzi z├íbavou, rozpr├ívan├şm pr├şbehu a realitou stiera a┼ż k nepoznaniu.

T├íto hra zalo┼żen├í na rozsiahlom v├Żskume a in┼ípirovan├í skuto─Źn├Żmi udalos┼ąami, je psychologick├Żm pr├şbehom z poh─żadu prvej osoby zasaden├Żm do psychiatrick├ęho ├║stavu Volterra. Tento ├║stav v talianskom Tosk├ínsku bol zavret├Ż koncom 70. rokov kv├┤li z├íkonu, ktor├Żm talianska vl├ída nariadila, aby boli zatvoren├ę v┼íetky ├║stavy a aby boli pacientom vr├íten├ę ich ob─Źianske pr├íva. Presk├║majte ├║stav tak, ako stoj├ş dnes, a zistite, ─Źo ─żudstvo pon├║ka.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry