kde nak├║pi┼ą?

od 22,99

Hra pre PC The Tomorrow War. Vesm├şrna simul├ícia, ktor├í je postaven├í na popul├írnych rom├ínoch rusk├ęho sci-fi spisovate─ża Alexandra Zoricha, ktor├Ż sa s├ím na v├Żvoji hry podie─ża. Hra je situovan├í do 27. storo─Źia, kedy preber├íte ├║lohu kadeta v akad├ęmii, ktor├Ż sa spolo─Źne so svojimi kamar├ítmi hodl├í sta┼ą leteck├Żm esom. Z├║─Źastnia sa spolo─Źne v mnoh├Żch miestnych konfliktoch i bitiek a neuvedomuj├║ si, ┼że pr├şkazy ich velite─żov s├║ z ve─żkej ─Źasti riaden├ę ┼ít├ítnou propagandou a ┼że skuto─Źn├í vojna ich iba ─Źak├í....

The Tomorrow War - ponuka obchodu

The Tomorrow War 
na sklade 22,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu The Tomorrow War

Hra pre PC The Tomorrow War. Vesm├şrna simul├ícia, ktor├í je postaven├í na popul├írnych rom├ínoch rusk├ęho sci-fi spisovate─ża Alexandra Zoricha, ktor├Ż sa s├ím na v├Żvoji hry podie─ża.

Hra je situovan├í do 27. storo─Źia, kedy preber├íte ├║lohu kadeta v akad├ęmii, ktor├Ż sa spolo─Źne so svojimi kamar├ítmi hodl├í sta┼ą leteck├Żm esom. Z├║─Źastnia sa spolo─Źne v mnoh├Żch miestnych konfliktoch i bitiek a neuvedomuj├║ si, ┼że pr├şkazy ich velite─żov s├║ z ve─żkej ─Źasti riaden├ę ┼ít├ítnou propagandou a ┼że skuto─Źn├í vojna ich iba ─Źak├í. Tentoraz u┼ż to v┼íak bude boj proti b├Żval├Żm kamar├ítom a nie anonymn├Żm mimozem┼í┼ąanom.

Hra sa striktne dr┼ż├ş pr├şbehovej l├şnie kni┼żnej predlohy a pon├║ka tak hr├í─Źovi - pilotovi mo┼żnos┼ą absolvova┼ą rad dobre zn├ímych bitiek i vojensk├Żch konfliktov. Ve─żkou dev├şzou hry je celkov├í vo─żnos┼ą a minim├ílna miera obmedzenia, ─Źo v├ím dovo─żuje lieta┼ą a bojova┼ą v r├ímci misi├ş vo vesm├şre, nad povrchom plan├ęt, uprostred pol├ş pln├Żch asteroidov, dokonca i vo v├íkuu a celej rade ─Ćal┼í├şch miest. Protivn├şkov bud├║ predstavova┼ą cudzie mimozemsk├ę rasy, pir├íti, ale i b├Żval├ş priatelia, ktor├ş sa rozhodli postavi┼ą na opa─Źn├║ stranu konfliktu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry