Styx: Shards of Darkness

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 29,99

Hra pre PC Styx: Shards of Darkness. Po kladnom prijatí zo strany tlače aj hráčov, sa niekoľko storočí starý gobliní zabijak Styx vracia v novej hre Styx: Shards of Darkness s väčším rozpočtom, lepšími nápadmi a novým Unreal 4 enginom. Hra Master of Shadows predstavovala odvážnu výpravu do sveta zeleného goblinieho zlodeja, ale Shards of Darkness sa ponorí hlbšie do komplexného príbehu a kompletne prepracovaného sveta. Po páde veže Akenash bol Styx donútený vyliezť z úkrytu a infiltrovať Korra...

Styx: Shards of Darkness - ponuka obchodu

Styx: Shards of Darkness 
na sklade 29,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Styx: Shards of Darkness

Hra pre PC Styx: Shards of Darkness. Po kladnom prijatí zo strany tlače aj hráčov, sa niekoľko storočí starý gobliní zabijak Styx vracia v novej hre Styx: Shards of Darkness s väčším rozpočtom, lepšími nápadmi a novým Unreal 4 enginom. Hra Master of Shadows predstavovala odvážnu výpravu do sveta zeleného goblinieho zlodeja, ale Shards of Darkness sa ponorí hlbšie do komplexného príbehu a kompletne prepracovaného sveta.

Po páde veže Akenash bol Styx donútený vyliezť z úkrytu a infiltrovať Korrangar, mesto temných elfov. Styx bude mať možnosť tajne preniknúť na údajne nepreniknuteľný diplomatický snem, kde sa dozvie, že nejde o nič iné, než o zástierku.

Vydajte sa na nové kradmé dobrodružstvo s novými nepriateľmi, novými prostrediami a množstvom nových mechanizmov, ktoré majú za úlohu vylepšiť Styxove schopnosti a pohyb.

Hra Shards of Darkness ponúkne bezkonkurenčnú slobodu pohybu a prepracované mechanizmy zakrádania sa a atentátov, ktoré naviažu na silné stránky hry Styx: Master of Shadows a ešte ju vylepšia. Nové dobrodružstvo vo svete niekoľko sto storočí starého goblinieho zabijaka, ktoré vás zavedie do mesta temných elfov;
Nádherná grafika v Unreal Engine 4;
Noví nepriatelia, nové prostredie, nové schopnosti a vylepšené mechanizmy zakrádania;
Jedinečný kooperatívny režim. Prejdite misie spoločne s kamarátom.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Počítačové hry