kde nak├║pi┼ą?

od 51,99

Hra pre PC Skull & Bones. Skull and Bones s─żubuje epick├ę, drsn├ę n├ímorn├ę a pir├ítske dobrodru┼żstvo, pln├ę rabovania a s├║bojov na vln├ích Indick├ęho oce├ínu. Va┼íou ├║lohou bude sta┼ą sa t├Żm najlegend├írnej┼í├şm, najv├Ą─Ź┼í├şm a najob├ívanej┼í├şm pir├ítom ┼íiroko ─Ćaleko. Hra pon├║kne robustn├ę RPG prvky, vylep┼íovanie kor├íbov, PvP s├║boje a vytv├íranie spolo─Źn├Żch pir├ítskych gangov. R├öZNE TYPY LOD├Ź Lode bud├║ ma┼ą r├┤znu ├║lohu. Medzi predstaven├ę typy lod├ş patr├ş Fregata, ktor├í sa hod├ş na ochranu spolubojovn├şkov, dr┼żanie ...

Skull & Bones - ponuka obchodu

Skull & Bones 
11 dn├ş 51,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Skull & Bones

Hra pre PC Skull & Bones. Skull and Bones s─żubuje epick├ę, drsn├ę n├ímorn├ę a pir├ítske dobrodru┼żstvo, pln├ę rabovania a s├║bojov na vln├ích Indick├ęho oce├ínu. Va┼íou ├║lohou bude sta┼ą sa t├Żm najlegend├írnej┼í├şm, najv├Ą─Ź┼í├şm a najob├ívanej┼í├şm pir├ítom ┼íiroko ─Ćaleko. Hra pon├║kne robustn├ę RPG prvky, vylep┼íovanie kor├íbov, PvP s├║boje a vytv├íranie spolo─Źn├Żch pir├ítskych gangov.

R├öZNE TYPY LOD├Ź
Lode bud├║ ma┼ą r├┤znu ├║lohu. Medzi predstaven├ę typy lod├ş patr├ş Fregata, ktor├í sa hod├ş na ochranu spolubojovn├şkov, dr┼żanie ├║zemia a ovl├ídanie bojiska. Druh├Żm typom je Brigantina, ktor├í je zase ur─Źen├í na ├║tok. Tret├şm typom je Sloop-of-War, hodiaci sa na dia─żku a pre podporu spolubojovn├şkov. Ka┼żd├í z lod├ş by mala pon├║knu┼ą bohat├ę mo┼żnosti ├║pravy a vylep┼íen├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry